App Store Google Play

У Дніпрі гірники обговорили загрозу від підприємств–забруднювачів

06.10.2017 11:30
У Дніпрі гірники обговорили загрозу від підприємств–забруднювачів

Вчора, 5 жовтня, у Дніпрі відбувся форум гірників. Це традиційна науково-практична конференція, яка збирає фахівців з України та інших країн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської облради.

Головна мета форуму — сприяти поєднанню науки і практики для того, аби максимально забезпечувати розвиток гірничо-металургійної галузі. Багато професійних питань, пов’язаних із роботою шахт, гірничо-збагачувальних комбінатів обговорюються на конференції.

«Зараз Дніпропетровська обласна рада спрямовує багато зусиль на поліпшення екологічного стану регіону, який є незадовільним саме через роботу великої кількості підприємств–забруднювачів навколишнього середовища. Більшість цих підприємств належать до гірничо-металургійної галузі. Наприклад, поводження із високо мінералізованими шахтними водами, які потрапляють у річку Дніпро і тому несуть загрозу великій частині південної України. Це дуже масштабна проблема, вирішити її покликані і вчені з Німеччини, і багато фахівців з України», — зауважив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Додамо, що депутатами обласної ради було підняте питання щодо більш дієвого впливу місцевих громад на підприємства–забруднювачі. Гліб Пригунов дав відповідне доручення апарату обласної ради — створити перелік дій із роз’яснювальними додатками.

Таким чином, громади отримають інструменти впливу на недобросовісні підприємства. Зараз обласна рада готує звернення до Верховної ради, аби все ж таки створити механізм впливу на законодавчому рівні.

Нагадаємо, що Придніпровська ТЕС - одне із найбільш великих підприємств-забруднювачів в регіоні, яке не проводить природоохоронні заходів в належному обсязі.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...