App Store Google Play

Боксери-любителі зійдуться в поєдинку на дніпровському ринзі – вхід вільний

06.10.2017 17:00
Боксери-любителі зійдуться в поєдинку на дніпровському ринзі – вхід вільний

9 жовтня на літньому майданчику Набережної Дніпра відбудеться боксерський турнір серед любителів – вхід вільний. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу - ГО "Кожен спроможен".

"Ми маємо досвід проведення спортивних змагань, але боксерський поєдинок організовуємо вперше. Зараз проходять міжнародні турніри, тому на наш захід ми запросили непрофесійних спортсменів, до того ж різних вагових категорій. Кількість учасників сягає 20 осіб, кожен з яких отримає подарунки у вигляді спортивних сумок з логотипом заходу. В свою чергу, переможець в кожній з вагових категорій отримає грошову винагороду. Загальний призовий фонд становить 200 тисяч гривень", - пояснив глава ГО "Кожен спроможен" Віталій Негматулін.

Крім того, усі гості зможуть вболівати за спортсменів, скуштувати смачні закуски, а також записатися до тренера. Організатори сподіваються, що як дорослі, так і діти отримають нові враження та мотивацію ведення здорового способу життя.

"Сподіваємось, що захід стане традиційним. В зимовий сезон плануємо розвивати цей вид спорту на базі навчальних закладів», - додала організатор ГО "Кожен спроможен" Рената Фролова.

Програма заходу включає запуск повітряної кулі, концертні виступи від музикантів Дніпра, які розважатимуть глядачів в перерві між боротьбою на ринзі.

Нагадаємо, що у Дніпрі ГО "Кожен спроможен" організовувала конкурс для прогресивних людей - «Всеукраїнська премія K.S. Motivation 2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...