App Store Google Play

Боксери-любителі зійдуться в поєдинку на дніпровському ринзі – вхід вільний

06.10.2017 17:00
Боксери-любителі зійдуться в поєдинку на дніпровському ринзі – вхід вільний

9 жовтня на літньому майданчику Набережної Дніпра відбудеться боксерський турнір серед любителів – вхід вільний. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу - ГО "Кожен спроможен".

"Ми маємо досвід проведення спортивних змагань, але боксерський поєдинок організовуємо вперше. Зараз проходять міжнародні турніри, тому на наш захід ми запросили непрофесійних спортсменів, до того ж різних вагових категорій. Кількість учасників сягає 20 осіб, кожен з яких отримає подарунки у вигляді спортивних сумок з логотипом заходу. В свою чергу, переможець в кожній з вагових категорій отримає грошову винагороду. Загальний призовий фонд становить 200 тисяч гривень", - пояснив глава ГО "Кожен спроможен" Віталій Негматулін.

Крім того, усі гості зможуть вболівати за спортсменів, скуштувати смачні закуски, а також записатися до тренера. Організатори сподіваються, що як дорослі, так і діти отримають нові враження та мотивацію ведення здорового способу життя.

"Сподіваємось, що захід стане традиційним. В зимовий сезон плануємо розвивати цей вид спорту на базі навчальних закладів», - додала організатор ГО "Кожен спроможен" Рената Фролова.

Програма заходу включає запуск повітряної кулі, концертні виступи від музикантів Дніпра, які розважатимуть глядачів в перерві між боротьбою на ринзі.

Нагадаємо, що у Дніпрі ГО "Кожен спроможен" організовувала конкурс для прогресивних людей - «Всеукраїнська премія K.S. Motivation 2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...