App Store Google Play

Здай поліції зброю до кінця жовтня - і ходи вільний

05.10.2017 13:40
Здай поліції зброю до кінця жовтня - і ходи вільний

Жителі Дніпропетровщини, які до кінця місяця звернуться до правоохоронних органів для роззбоєння, не будуть нести адміністративну та кримінальну відповідальності за незаконне зберігання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Нацполіції Дніпропетровської області.

Майже тиждень на Дніпропетровщині триває місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, вибухівки, боєприпасів та спецзасобів. Кожен, хто звернеться до поліції вчасно не буде нести кримінальну відповідальність.

«За незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність, від якої будуть звільненні лише в разі добровільної здачі зброї органам влади», - наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу контролю за обігом зброї ГУНП в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.

Йдеться про мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю. В разі добровільної здачі Нацполіції Дніпропетровської області до 31 жовтня, бажаючі зможуть її зареєструвати законним шляхом. Для цього необхідно оформити відповідні документи особистої власності  та в подальшому використовувати зброю.

Для отримання більш детальної інформації слід звертатися до територіальних органів Головного управління або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання чи тимчасового перебування.

За період проведення аналогічного всеукраїнського місячника у квітні 2017 року жителі Дніпропетровської області добровільно здали до правоохоронних органів 240 одиниць зброї, 2975 одиниць боєприпасів. В свою чергу. 58 осіб звільнили від кримінальної відповідальності за добровільну здачу незаконної зброї та боєприпасів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...