App Store Google Play

Сепаратистка Шилова назвала владу і опозицію в Україні «єврейською змовою»

05.10.2017 17:00
Сепаратистка Шилова назвала владу і опозицію в Україні «єврейською змовою»

Для співвітчизників відомої сепаратистки Вікторії Шилової, мешканців «південних земель Окраіни Росії», не настане ані світле майбутнє, ані завершення поневірянь. В цьому на своєму сайті колишня депутат Дніпропетровської облради та активістка Антимайдану переконує своїх підписників у оприлюдненому 5 жовтня зверненні.

Згідно з емоційним дописом, не врятують від влади, представленої «єврейськими кланами» й жодні опозиціонери, серед яких «герой анекдотів» Рабинович та керівник «**довського вибору» Віктор Медведчук.

«К большому моему сожалению сегодняшняя власть в Украине нагло захвачена политическими и олигархическими еврейскими кланами, представляющими собой гибридную украинскую хунту сектантов. Страшнее всего то, что эти еврейские маргиналы уже перешли точку невозврата и готовы растерзать себе подобных ради власти и денег, а мораль целого поколения «земли обетованной» попросту растворилась в проявлении антисемитизма уже по отношению друг к другу, где евреев заменили **дами», - йдеться в дописі.

При цьому під роздачу разом з євреями Рабиновичем, Коломойським і Корбаном (останні двоє взагалі далекі від політичного життя країни, але вочевидь, дуже пам’ятні пані Вікторії) попали міський голова Києва Віталій Кличко і навіть «непримиренний опозиціонер» Нестор Шуфрич.

«Сердце разрывается, когда наблюдаешь, как кучка маланцев устраивает торжественные церемонии и подписывает декларации о создании целого Мемориального центра Холокоста в Национальном музее Тараса Шевченко в память о событиях в Бабьем Яру. И все это при содействии не только государственных и политических деятелей Израиля и международных еврейских организаций, а и при содействии их марионеток из украинской хунты», - занепокоєна Шилова.

На її думку, в створенні подібних меморіалів немає жодного національного і культурного інтересу нашої країни, пише прихильниця ДНР російською.

На думку Вікторії Шилової, аби «простому українцю» жилося краще, необхідно одне: змінити «єврейський вибір» на «національний вибір слов’янського народу». В чому він полягає, Шилова не уточнює, однак, натякає що чи не єдиним українським політиком, гідним довіри і поваги, для неї є Надія Савченко.

Нагадаємо, в березні 2012 року Вікторію Шилову було виключено за Партії регіонів з формулюванням "за антисемітизм". В 2016 році, тоді активістку "Українського вибору" Шилову звинувачував у антисемітизмі відомий блогер і журналіст Денис Казанський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...