App Store Google Play

Сепаратистка Шилова назвала владу і опозицію в Україні «єврейською змовою»

05.10.2017 17:00
Сепаратистка Шилова назвала владу і опозицію в Україні «єврейською змовою»

Для співвітчизників відомої сепаратистки Вікторії Шилової, мешканців «південних земель Окраіни Росії», не настане ані світле майбутнє, ані завершення поневірянь. В цьому на своєму сайті колишня депутат Дніпропетровської облради та активістка Антимайдану переконує своїх підписників у оприлюдненому 5 жовтня зверненні.

Згідно з емоційним дописом, не врятують від влади, представленої «єврейськими кланами» й жодні опозиціонери, серед яких «герой анекдотів» Рабинович та керівник «**довського вибору» Віктор Медведчук.

«К большому моему сожалению сегодняшняя власть в Украине нагло захвачена политическими и олигархическими еврейскими кланами, представляющими собой гибридную украинскую хунту сектантов. Страшнее всего то, что эти еврейские маргиналы уже перешли точку невозврата и готовы растерзать себе подобных ради власти и денег, а мораль целого поколения «земли обетованной» попросту растворилась в проявлении антисемитизма уже по отношению друг к другу, где евреев заменили **дами», - йдеться в дописі.

При цьому під роздачу разом з євреями Рабиновичем, Коломойським і Корбаном (останні двоє взагалі далекі від політичного життя країни, але вочевидь, дуже пам’ятні пані Вікторії) попали міський голова Києва Віталій Кличко і навіть «непримиренний опозиціонер» Нестор Шуфрич.

«Сердце разрывается, когда наблюдаешь, как кучка маланцев устраивает торжественные церемонии и подписывает декларации о создании целого Мемориального центра Холокоста в Национальном музее Тараса Шевченко в память о событиях в Бабьем Яру. И все это при содействии не только государственных и политических деятелей Израиля и международных еврейских организаций, а и при содействии их марионеток из украинской хунты», - занепокоєна Шилова.

На її думку, в створенні подібних меморіалів немає жодного національного і культурного інтересу нашої країни, пише прихильниця ДНР російською.

На думку Вікторії Шилової, аби «простому українцю» жилося краще, необхідно одне: змінити «єврейський вибір» на «національний вибір слов’янського народу». В чому він полягає, Шилова не уточнює, однак, натякає що чи не єдиним українським політиком, гідним довіри і поваги, для неї є Надія Савченко.

Нагадаємо, в березні 2012 року Вікторію Шилову було виключено за Партії регіонів з формулюванням "за антисемітизм". В 2016 році, тоді активістку "Українського вибору" Шилову звинувачував у антисемітизмі відомий блогер і журналіст Денис Казанський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...