App Store Google Play

Чотири тисячі мешканців Карнаухівки врятували від підтоплень

05.10.2017 17:20
Чотири тисячі мешканців Карнаухівки врятували від підтоплень

У селищі Карнаухівка поблизу Кам’янського ліквідували підтоплення – розчистили зливову систему та побудували колектор. Від ґрунтових вод більше не потерпатимуть майже чотири тисячі місцевих. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Поліпшення екологічної ситуації у Дніпропетровській області – одне з завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком. Цього року втілюємо екопроекти, спрямовані на покращення умов проживання людей. Серед них й ліквідація підтоплень у Карнаухівці», - зазначив Валентин Резніченко.

Мешканці Карнаухівки десятки років страждали від підтоплень. Між будинками була заросла деревами та кущами балка, в яку стікали всі ґрунтові води селища. Вода просочувалася в підвали житлових будинків. Все це призводило до руйнування осель.

«У нас стояла у підвалі вода, під стелю аж. В хатах все мокро, сиро – стіни були в цвілі», - розповіла мешканка селища Анна Косотко.

ДніпроОДА взялася вирішити проблему. Ремонтники розчистили балку та побудували колектор довжиною 300 метрів. По ньому ґрунтові води стікають в рибний канал. Аби він не засмічувався, встановили спеціальну решітку, яка затримує листя та гілки.

«Вода постійно розмивала ґрунт та заглиблювала канаву. Зараз її забетонували і вода не накопичується – наші домівки врятовані», - розповів мешканець селища Володимир Котляр.

Вирішувати екологічні проблеми ДніпроОДА допомагає Карнаухівці другий рік поспіль. У 2016 році там реалізували проект із захисту від зсуву ґрунту.

«Ми дуже вдячні, що в облдержадміністрації звертають увагу на наші проблеми і ми отримуємо допомогу», - розповіла Карнаухівський селищний голова Тетяна Фріске.

Цьогоріч на Дніпропетровщині втілюють близько 20 екопроектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...