App Store Google Play

Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

04.10.2017 11:00
Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул, схоже, остаточно перефарбувався і пристав до команди влади. Про це свідчить голосування у вівторок 3 жовтня у сесійній залі Верховної Ради за Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (№6232), повідомляє Дніпроград.

Крім фракцій «БПП-Солідарність» та «Народний фронт», які є основою парламентської коаліції й підтримали цю ініціативу Президента Петра Порошенка, який називає закон не інакше, як судовою реформою, «ЗА» проголосували «непримиримі опозиціонери» з Дніпропетровщини, які вважаються «групою Вілкула»: Дмитро Колесников, Олександр Вілкул, Артур Мартовицький, Костянтин Павлов і Андрій Гальченко.

Така витівка викликала обурення навіть у поплічника Вілкула, російсько-православного олігарха Вадима Новинського. Той, одразу після засідання у ВР, вибухнув коментарем про «зраду інтересів», розкол у фракції та перехід в опозицію до… «Опозиційного блоку». А ще тиждень тому два «скрепні» бородані разом брали участь у заходах московської церкви.

Втім, голосування за судову реформу від Адміністрації Порошенка – лише черговий крок у «реформації образу» Олександра Вілкула, який задля уникнення від кримінальної відповідальності, схоже погодився на роль «кишенькового опозиціонера». Раніше Вілкул-молодший вразив громадськість українською мовою з трибуни ВРУ і закликами до об’єднання з метою захисту країни.

Православному владоможцю Новинському можна поспівчувати, але, враховуючи легкість, з якою криворізький депутат змінює покровителів, навіть дивно, чого іншого він чекав від Олександра Юрійовича. Втім, в даному випадку варто згадати казку про Колобка, який також вважав себе дуже прудким і розумним.

Нагадаємо, правозахисники і журналісти повідомляли, що проект містить положення, які зроблять правосуддя непрозорим для суспільства. Наприклад, дозволяється не впускати до зали бажаючих бути присутніми у відкритому судовому засіданні, якщо в залі немає «вільних місць». А «мотивованою постановою» суддя може заборонити фотофіксацію, відеозапис або трансляцію, якщо ті «заважають ходу судового процесу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...