App Store Google Play

Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

04.10.2017 11:00
Вілкул перевзувся в повітрі, розколов Опоблок і голосує за ініціативи Порошенка

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул, схоже, остаточно перефарбувався і пристав до команди влади. Про це свідчить голосування у вівторок 3 жовтня у сесійній залі Верховної Ради за Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (№6232), повідомляє Дніпроград.

Крім фракцій «БПП-Солідарність» та «Народний фронт», які є основою парламентської коаліції й підтримали цю ініціативу Президента Петра Порошенка, який називає закон не інакше, як судовою реформою, «ЗА» проголосували «непримиримі опозиціонери» з Дніпропетровщини, які вважаються «групою Вілкула»: Дмитро Колесников, Олександр Вілкул, Артур Мартовицький, Костянтин Павлов і Андрій Гальченко.

Така витівка викликала обурення навіть у поплічника Вілкула, російсько-православного олігарха Вадима Новинського. Той, одразу після засідання у ВР, вибухнув коментарем про «зраду інтересів», розкол у фракції та перехід в опозицію до… «Опозиційного блоку». А ще тиждень тому два «скрепні» бородані разом брали участь у заходах московської церкви.

Втім, голосування за судову реформу від Адміністрації Порошенка – лише черговий крок у «реформації образу» Олександра Вілкула, який задля уникнення від кримінальної відповідальності, схоже погодився на роль «кишенькового опозиціонера». Раніше Вілкул-молодший вразив громадськість українською мовою з трибуни ВРУ і закликами до об’єднання з метою захисту країни.

Православному владоможцю Новинському можна поспівчувати, але, враховуючи легкість, з якою криворізький депутат змінює покровителів, навіть дивно, чого іншого він чекав від Олександра Юрійовича. Втім, в даному випадку варто згадати казку про Колобка, який також вважав себе дуже прудким і розумним.

Нагадаємо, правозахисники і журналісти повідомляли, що проект містить положення, які зроблять правосуддя непрозорим для суспільства. Наприклад, дозволяється не впускати до зали бажаючих бути присутніми у відкритому судовому засіданні, якщо в залі немає «вільних місць». А «мотивованою постановою» суддя може заборонити фотофіксацію, відеозапис або трансляцію, якщо ті «заважають ходу судового процесу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...