App Store Google Play

У 2018 році Дніпровська міська рада планує легалізувати 90% зовнішньої реклами

04.10.2017 20:00
У 2018 році Дніпровська міська рада планує легалізувати 90% зовнішньої реклами

Наступного року у міськраді Дніпра планують остаточно посилити контроль за підприємцями, які самовільно розміщують рекламу на власних будівлях. Про це сьогодні, 4 жовтня, повідомив директор департаменту торгівлі і реклами Дніпровської міськради Руслан Мороз, передає Дніпроград.

Чиновник зазначив, що протягом останніх років у Дніпрі була відстутня політика контролю за зовнішньою рекламою у місті. Через це основна частина підприємців взагалі не знає, що треба отримати дозвіл на розміщення різноманітних інформаційних бордів на приватних будівлях. Це призводить до того, що місто перетворюється у хаотичне накопичення рекламних оголошень. 

«На 2018 й рік і далі нами буде розроблена концепція ринку зовнішньої реклами в місті. Зокрема, буде передбачено зменшення кількості зовнішніх рекламних носіїв приблизно на 20% від існуючої сьогодні їх кількості", - повідомив Мороз.

Відтепер для того, щоб зареєструвати і отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами слід звернутися за адресою вул. Пушкіна, 55. Дозвіл видається безкоштовно, якщо реклама відповідає законодавству та відповідним стандартам.

Окрім цього, у департаменті торгівлі і реклами створено спеціальну групу, яка патрулює місто та бореться із незаконною розклейкою оголошень на стінах будівель.

"Вся подібна реклама абсолютно незаконна, і місто від неї буде позбавлено. Працівники відділу благоустрою міста зачищають стовпи і стіни від наклеєних на них оголошень. Сьогодні ми очищаємо від них проспекти Яворницького і Пушкіна, потім підемо далі", - зазначив Руслан Мороз.

Також за минулий рік було демонтовано більше 150 рекламних конструкцій, серед яких 40 великогабаритних бордів.

Особливу увагу приділяють і виносним табличкам, які заважають вільному пересуванню пішоходів на тротуарах. Такі таблички взагалі вважаються незаконними і на них не можна отримати спеціальний дозвіл.

Нагадаємо, у Дніпрі поліцейські спільно  зі співробітниками комунального підприємства "Земград" "ловлять на гарячому" правопорушників, які розклеюють оголошення в непризначених для цього місцях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...