App Store Google Play

Замість реконструкції пляжного стадіона у Дніпрі вирішили побудувати новий за 20 мільйонів

03.10.2017 13:20
Замість реконструкції пляжного стадіона у Дніпрі вирішили побудувати новий за 20 мільйонів

Комунальне підприємство «Молодіжне творче об'єднання» провело аукціон на будівництво стадіону пляжних видів спорту. Ціна питання - понад 20 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Забеба.лі.

Майже рік тому це комунальне підприємство вже проводило схожий тендер. Тільки не на будівництво, а на облаштування стадіону пляжних видів спорту. І обійтися він повинен був місту в суму трохи більше 8 млн грн.

У минулому році, 1 грудня, за інформацією Забеби, відбулося свято початку будівництва стадіону пляжних видів спорту. Це будівництво ініціював колишній міський голова Дніпра Іван Куліченко, який і закрутив першу гайку на святі. На відкритті будівництва, за традицією, веселилися замерзлі школярі, міські чиновники, спортивні голови і депутати від БПП на чолі з Іваном Івановичем.

Відомо, що 25 листопада 2016 був проведений  аукціон, переможець якого, ТОВ «УКРБУДРЕМОНТТЕХНОЛОГІЯ», повинний був отримати більше 8 млн грн на облаштування стадіону пляжних видів спорту. Свято закладки стадіону пройшло 2 грудня, 16 грудня був підписаний договір, а вже 29 грудня ТОВ «УКРБУДРЕМОНТТЕХНОЛОГІЯ» отримало на рахунки в якості оплати за роботу понад 3 млн грн. Більше на рахунки фірми за цей об'єкт гроші не надходили, адже на ці рахунки був накладений арешт. В результаті будівництво зупинилося. 

За інформацією Забеби, обласна прокуратура підозрювала корупційну складову у цьому проекті, втім арешт рахунків був знятий через суд, який проводився у відсутності прокурора і заявника. Суддя мотивував своє рішення тим, що в рамках кримінального провадження посадовим особам підприємства не було повідомлено про підозру, цивільний позов про компенсацію шкоди не заявлявся. А ще тим, що прокурор не з'явився на засідання і не довів необхідність продовження арешту, суддя також послався на Конвенцію про захист прав людини і основних свобод. 

Але будівництво могло зупинитися й з інших причин. Як повідомляє журналіст Забеби, до колишнього міського голови Дніпра, народного депутата Івана Куліченка, який частково фінансує цей проект з «депутатських грошей», звернулася Федерація пляжного футболу України з пропозицією розширити проект до повноцінного стадіону, який зможе приймати всеукраїнські та міжнародні змагання з пляжних видів спорту. Можливо тому загальмувалося будівництво-облаштування, адже треба заново розробити документацію. 

Відтак, ініціатори проекту, зокрема Куліченко, внесли до містобудівної ради новий проект будівництва стадіону, яким буде займатись та ж фірма, що виграла тендер і минулого  разу. Терміни закінчення робіт, згідно з тендерною документацією, відсуваються на рік, до кінця 2018 року. Новий стадіон вміщатиме понад 700 глядачів (проти 500 в старому проекті). І його відкриття, без сумніву, додасть яскравих фарб у життя Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...