App Store Google Play

Замість реконструкції пляжного стадіона у Дніпрі вирішили побудувати новий за 20 мільйонів

03.10.2017 13:20
Замість реконструкції пляжного стадіона у Дніпрі вирішили побудувати новий за 20 мільйонів

Комунальне підприємство «Молодіжне творче об'єднання» провело аукціон на будівництво стадіону пляжних видів спорту. Ціна питання - понад 20 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Забеба.лі.

Майже рік тому це комунальне підприємство вже проводило схожий тендер. Тільки не на будівництво, а на облаштування стадіону пляжних видів спорту. І обійтися він повинен був місту в суму трохи більше 8 млн грн.

У минулому році, 1 грудня, за інформацією Забеби, відбулося свято початку будівництва стадіону пляжних видів спорту. Це будівництво ініціював колишній міський голова Дніпра Іван Куліченко, який і закрутив першу гайку на святі. На відкритті будівництва, за традицією, веселилися замерзлі школярі, міські чиновники, спортивні голови і депутати від БПП на чолі з Іваном Івановичем.

Відомо, що 25 листопада 2016 був проведений  аукціон, переможець якого, ТОВ «УКРБУДРЕМОНТТЕХНОЛОГІЯ», повинний був отримати більше 8 млн грн на облаштування стадіону пляжних видів спорту. Свято закладки стадіону пройшло 2 грудня, 16 грудня був підписаний договір, а вже 29 грудня ТОВ «УКРБУДРЕМОНТТЕХНОЛОГІЯ» отримало на рахунки в якості оплати за роботу понад 3 млн грн. Більше на рахунки фірми за цей об'єкт гроші не надходили, адже на ці рахунки був накладений арешт. В результаті будівництво зупинилося. 

За інформацією Забеби, обласна прокуратура підозрювала корупційну складову у цьому проекті, втім арешт рахунків був знятий через суд, який проводився у відсутності прокурора і заявника. Суддя мотивував своє рішення тим, що в рамках кримінального провадження посадовим особам підприємства не було повідомлено про підозру, цивільний позов про компенсацію шкоди не заявлявся. А ще тим, що прокурор не з'явився на засідання і не довів необхідність продовження арешту, суддя також послався на Конвенцію про захист прав людини і основних свобод. 

Але будівництво могло зупинитися й з інших причин. Як повідомляє журналіст Забеби, до колишнього міського голови Дніпра, народного депутата Івана Куліченка, який частково фінансує цей проект з «депутатських грошей», звернулася Федерація пляжного футболу України з пропозицією розширити проект до повноцінного стадіону, який зможе приймати всеукраїнські та міжнародні змагання з пляжних видів спорту. Можливо тому загальмувалося будівництво-облаштування, адже треба заново розробити документацію. 

Відтак, ініціатори проекту, зокрема Куліченко, внесли до містобудівної ради новий проект будівництва стадіону, яким буде займатись та ж фірма, що виграла тендер і минулого  разу. Терміни закінчення робіт, згідно з тендерною документацією, відсуваються на рік, до кінця 2018 року. Новий стадіон вміщатиме понад 700 глядачів (проти 500 в старому проекті). І його відкриття, без сумніву, додасть яскравих фарб у життя Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...