App Store Google Play

Нацполіція Дніпропетровщини оголосила набір операторів до оновленої служби «102»

03.10.2017 08:00
Нацполіція Дніпропетровщини оголосила набір операторів до оновленої служби «102»

Відтепер оператори служби «102» працюватимуть за оновленою програмою та обслуговуватимуть мешканців усієї Дніпропетровщини. Про це вчора, 2 жовтня, кореспонденту Дніпрограда  повідомила начальник відділу служби «102» Головного управління НП в Дніпропетровській області Інна Ширяєва.

До введення Єдиного контактного центру оператори служби «102» приймали телефонні дзвінки жителів Дніпра та Кривого Рогу. В середньому кількість дзвінків, що надходять до одного оператора за зміну сягає 160-190. З введенням нової системи, кількість звернень значно збільшиться. Саме тому Нацполіція України відкриває нову посаду - оператора комп’ютерного набору відділу служби «102», а зайняти вакантні місця запрошують всіх, хто готовий виконувати певні умови.  

«Претендент, який бажає стати оператора комп’ютерного набору відділу служби «102» повинен вільно володіти українською мовою, грамотно розмовляти, бути комунікабельним та мати витримку. Крім того, має вміти користуватися персональним комп’ютером на рівні користувача, швидко набирати тексти та бути емоційно стійким», - пояснила Інна Ширяєва.

Серед вимог до кандидатів: наявність українського громадянства, досягнення 18-річного віку, повна базова середня освіта та знання Конституції України, закону про Нацполіцію України, а також антикорупційного закону.

Завдання оператора – якомога швидше внести до бази даних інформацію від жителів. Загалом, йдеться про повідомлення щодо злочинів, правопорушень та скарг.

На сьогодні оператори служби «102» працюють позмінно - за графіком доба через три. Заробітна платня сягає 4 тисяч гривень. Прийом документів триває за адресою: вулиця Троїцька, 20-а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...