App Store Google Play

Нацполіція Дніпропетровщини оголосила набір операторів до оновленої служби «102»

03.10.2017 08:00
Нацполіція Дніпропетровщини оголосила набір операторів до оновленої служби «102»

Відтепер оператори служби «102» працюватимуть за оновленою програмою та обслуговуватимуть мешканців усієї Дніпропетровщини. Про це вчора, 2 жовтня, кореспонденту Дніпрограда  повідомила начальник відділу служби «102» Головного управління НП в Дніпропетровській області Інна Ширяєва.

До введення Єдиного контактного центру оператори служби «102» приймали телефонні дзвінки жителів Дніпра та Кривого Рогу. В середньому кількість дзвінків, що надходять до одного оператора за зміну сягає 160-190. З введенням нової системи, кількість звернень значно збільшиться. Саме тому Нацполіція України відкриває нову посаду - оператора комп’ютерного набору відділу служби «102», а зайняти вакантні місця запрошують всіх, хто готовий виконувати певні умови.  

«Претендент, який бажає стати оператора комп’ютерного набору відділу служби «102» повинен вільно володіти українською мовою, грамотно розмовляти, бути комунікабельним та мати витримку. Крім того, має вміти користуватися персональним комп’ютером на рівні користувача, швидко набирати тексти та бути емоційно стійким», - пояснила Інна Ширяєва.

Серед вимог до кандидатів: наявність українського громадянства, досягнення 18-річного віку, повна базова середня освіта та знання Конституції України, закону про Нацполіцію України, а також антикорупційного закону.

Завдання оператора – якомога швидше внести до бази даних інформацію від жителів. Загалом, йдеться про повідомлення щодо злочинів, правопорушень та скарг.

На сьогодні оператори служби «102» працюють позмінно - за графіком доба через три. Заробітна платня сягає 4 тисяч гривень. Прийом документів триває за адресою: вулиця Троїцька, 20-а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...