App Store Google Play

На Дніпропетровщині «бабине літо» супроводжуватимуть дощі та вітер

03.10.2017 17:00
На Дніпропетровщині «бабине літо» супроводжуватимуть дощі та вітер

На Дніпропетровщині «бабине літо» супроводжуватимуть дощі та вітер. Незважаючи на це, синоптики обіцяють м’яку зиму. Про це сьогодні, 3 жовтня, кореспонденту Дніпрограда розповів начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

«Лише останні п'ять днів температура повітря знизилася і відчувається холод. За цей час мінімально позначка на термометрі опускалась до 2 градусів тепла. І це попри те, що у вересні зберігалась аномальна спека. Зокрема, з 10 по 21 вересня температурний максимум складав 36 градусів тепла», - повідомив Василь Гринчак.

За словами фахівця, 26 вересня закінчилось метеорологічне літо, однак з тижневим запізненням. В найближчі дні очікується 15-18 градусів тепла. Крім того, зараз середньодобові температури на 3-4 градуси менші від норми.

Вже з 5 жовтня розпочнеться так зване «бабине літо». Його цьогорічна особливість в тому, що поряд з відносно високими як для осені показниками тепла, збережеться вітер та опади у вигляді дощу.

Спеціалісти прогнозують, що взимку температура сягатиме 25 градусів нижче нуля. В той же час вони підкреслюють, що це традиційно для останніх років.

«Зазначені очікування орієнтовні і будуть уточнюватися короткостроковими повідомленнями. У гідрометеорологічному центрі стверджують, що побоюватися аномально холодної зими не варто, адже скоріш за все вона буде м'якою», - додав Василь Гринчак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...