App Store Google Play

Генпрокуратура викликала на допит Вілкула-старшого

03.10.2017 14:20
Генпрокуратура викликала на допит Вілкула-старшого

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул повинен з'явитися до відділу генпрокуратури в місті Дніпро для процесуальних дій у кримінальному провадженні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший Криворізький.

За інформацією редакції, особисто Юрій Вілкул не зміг прийняти повістку, тому що може перебувати в лікарняній відпустці. 

Замість міського голови виклик в прокуратуру прийняв секретар міської ради Сергій Маляренко. Однак сам чиновник від коментаря з цього приводу відмовився.

«Я не можу підтвердити або спростувати цю інформацію», - сказав у телефонній розмові з кореспондентом Першого Криворізького Маляренко.

Що стосується самого Вілкула, то за словами секретаря міськради, він знаходиться на лікуванні в столичній лікарні.

«Міський голова поїхав 28 вересня в Київ в робоче відрядження. Після чого подзвонив, сказав, що погано себе почуває і взяв лікарняну відпустку», - пояснив в.о. міського голови Маляренко.

Завтра, 4 жовтня, о 11:00 Юрія Вілкула чекають у дніпровському відділі генпрокуратури по вулиці Боброва, 32.

Нагадаємо, слідче управління прокуратури спільно з ДФС та СБУ в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактам розтрати бюджетних коштів, зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків та службової недбалості проводили обшуки у Криворізькій міській раді та її структурних підрозділах.

Раніше співробітниками прокуратури був затриманий поплічник Вілкула і Удода, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин Кривого Рогу Валерій Нетяженко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...