App Store Google Play

Електронного квитка в Дніпрі у найближчий час не буде, але це не найгірше що могло статися

03.10.2017 16:40
Електронного квитка в Дніпрі у найближчий час не буде, але це не найгірше що могло статися

У найближчі роки очікувати появу єдиного електронного квитка у Дніпрі не варто, адже відповідальні за це органи не поспішають впроваджувати систему реалізації цього проекту. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив громадський активіст Іван Васючков, передає Дніпроград.

"У Дніпрі питання е-квитка вмирає в болісних муках. Кілька разів його передавали на розгляд в різні місця - департаменти, робочі групи, КП. Міркували про різні формати, але все безрезультатно. Влада не розуміє як це робити, перевізники не хочуть "світити" реальну виручку, люди в більшості своїй не розуміють плюси е-квитка. Але, судячи з досвіду Києва, відсутність результатів у Дніпрі - не найгірший варіант", - бідкається громадський активіст.

В якості гіршої альтернативи він наводить приклад Києва, де вже 10 років намагаються впровадити подібну систему автоматичного обліку оплати, але раз за разом пропонують замість вваедення системи ту чи іншу корупційну оборудку. Останнім прикладом стало намагання закупити спеціальні пристрої для зчитування карток на 500 млн. грн., при цьому не маючи єдиного підходу до реалізації системи і зв'язку між різними видами транспорту.

Активісту заперечує в.о. заступника міського голови Яніка Мерило, яка запевнила, що процес рухається "у вірному напрямку", а затримки з впровадженням єдиного електронного квитка пов'язані з проблемою зв'язку усіх міст України єдиною системою електронного квитка. Мерило неодноразово заявляла, що у Міністерстві інфраструктури вже напрацьовано дорожню карту подальшого впровадження єдиного квитка у всіх великих містах.

Нагадаємо, в Дніпрі про запуск проекту електронного квитка заявляли у 2016 році. Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Це надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки. Поки що два кроки у напрямку інформатизації виглядають як невдалі пілотні проекти.

Спочатку на єдиному маршруті в Дніпрі - №1 травмаю - лише у деяких вагонах розмістили QR-коди для оплати через Приватбанк. Це нововедення наштовхнулося на неприйняття з боку кондукторів. які замальовували та виправляли QR-коди маркерами. Пізніше, на тому ж маршруті, але ще у меншій кількості вагонів, були встановлені безконтактні термінали для оплати з банківських карток. Частка оплати за обома видами досі не сягає і 1%.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...