App Store Google Play

Унікальний колектив з Дніпра увійшов до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу

29.09.2017 10:40
Унікальний колектив з Дніпра увійшов до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу

Танцюристи з України увійшли до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "ТСН".

Хлопці і дівчата поєднують танець із неймовірними спецефектами. Їх розробив на власній кухні кікбоксер з Дніпра, коли шукав чим собі зайнятися після численних спортивних перемог.

Це неймовірне поєднання музики, світла та рухів вже зірвали овації у Європі, Азії, а тепер і у Сполучених Штатах Америки. Це результат багатогодинних тренувань. І навіть по ночах. Бо найменша помилка і все піде на нівець. 

"Кожен повинен знаходитись в потрібний момент, у потрібному місці. Секунда відставання у танці чи світлі і це одразу кидається у очі", -  зазначив хореограф Дмитро Крецу. 

На кожному танцівникові є міні-комп'ютер, що поєднує зміну світла з музикою. Кожна накладка на костюмі отримує спеціальну команду. 

"Це маленький комп'ютер, невеличкого розміру. Ми збираємося всі разом і починаємо обмірковувати наш майбутній виступ. Потім малюємо спецефекти, які там перебіжки, що і як повинно увімкнутися", - розповів керівник колективу Денис Балдін. 

Поєднати холодний неон із світлодіодною стрічкою та оптоволкном вигадав дніпровський спортсмен Денис Балдін. Він 19 разів перемагав на чемпіонатах світу з кікбоксингу, і каже що цей задум з'явився під час кави з другом. 

Так, п'ять років тому і з'явився колектив. Він об'єднує зо два десятки артистів. Вони зізнаються - танцювати у таких костюмах не легко. 

"Америка дала нам велику можливість творити далі, дивувати. Пропозиції були, вони є і вони продовжують надходити. Але ми з України, це наша Батьківщина, і ми нікуди звідси не поїдемо", - додав Крецу. 

Нині вони готують велику півторагодинну виставу. Лас-Вегас вже чакає на них. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...