App Store Google Play

У Дніпрі відреставрують фасад академічного театру драми та комедії

29.09.2017 09:00
У Дніпрі відреставрують фасад академічного театру драми та комедії

У Дніпрі відреставрують фасад академічного театру драми та комедії. Як повідомила начальник управління культури, національностей та релігій ДніпроОДА Наталія Першина, це один з подарунків облдержадміністрації до 90-річчя закладу. Перший – оновлене фойє з портретами усіх працівників театру – вже готовий.

«Продовжуємо поступово оновлювати будівлю театру. Минулоріч укріпили фундамент. Нині відремонтували фойє – пофарбували стіни, розмістили красиві портрети всіх працівників театру. Тепер розпочинаємо реставрацію фасаду. Форму та кольори не змінюємо. У планах – й нове зовнішнє освітлення. Завершити роботи плануємо у 2018-му», – зазначила Наталія Першина. 

Змінам у театрі радіють, розповів його художній керівник Жан Мельников. Окремий захват у працівників театру викликало оновлене фойє з їхніми портретами.

«Раніше у нас висіли різні світлини акторів – і за розміром, і за кольором. Тепер вони витримані в єдиній тематиці. Всі, як одна родина. Такий подарунок, якщо не царський, то королівський точно. Щира вдячність Дніпропетровській облдержадміністрації та особисто її керівнику – Валентину Резніченку», – сказав він.

На створення 54 портретів творчих особистостей театру пішло чотири місяці. Ідея ж народилася ще три роки тому, розповів автор робіт, керівник дніпровської фотошколи «ProStudio» Володимир Мельник.

«Люди творчі, вони досить скурпульозно ставляться до своїх образів, але був задум – ніякого «костюмованого балу». Хотів показати реальних людей, які живуть поруч, але так багато роблять для розвитку культури. Світлини чорно-білі, бо це класика. Вони довго зберігатимуться. Цьому сприятиме й папір, він спеціальний. Гарантія якості – 120 років», – зауважив він.

Чорно-білі світлини додали загадковості працівникам театру, наголосила актриса Вікторія Рудавська.

«Дивишся на ці фото – і якась таємниця у кожного в очах. Красиво, – додала вона. – Минула моя світлина, яка висіла у фойє, була кольорова. І на ній я була молодшою на 17 років».

Тепер фотогалерея привертає увагу й відвідувачів театру.

«Я тут часто буваю, радію змінам – в театрі підфарбовано, чисто. Зараз помітила й нові фото. Є молоді актори, є ті, з якими пов’язані десятилітні спогади», – сказала відвідувачка Валентина Тальян. 

Театр драми та комедії знаходиться у Дніпрі на пр. Д.Яворницького, 97. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...