App Store Google Play

У Дніпрі експертна комісія виявила аварійні дерева на Новокримській

29.09.2017 15:20
У Дніпрі експертна комісія виявила аварійні дерева на Новокримській

Сьогодні, 29 вересня, у Дніпрі комісія проінспектувала насадження по вулиці Новокримська, жителі якої занепокоєні загрозою повалення 60-річних дерев. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Голова ОСББ Галина Почекуєва, яка проживає на вулиці Енергетична, 5, стверджує, що мешканці неодноразово зверталися в комісію та в КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міськради.

«Починаючи з 2016 року ми зверталися в департаменти міськради і от зараз дочекалися відповіді. Більшість великих дерев посаджені ще у 50-х роках минулого сторіччя. Наразі їх стан занепокоює, адже є ймовірність, що вони можуть впасти на дах будинку і нанести значних збитків. Поштовхом до рішучих дій став буревій, який тривав у п’ятницю, 22 вересня. Ми боялися, що він принесе біду на подвір’я», - пояснила Галина Почекуєва.

Експертна комісія, до якої входили члени КП «Міськзеленбуд» визначила, які з насаджень підлягають спилюванню. Для цього вони заміряли дерева, записуючи їх діаметр, робили відповідні позначки фарбою у вигляді хрестиків, а також здійснювали фотофіксацію.

Паралельно члени комісії оглянули інші дерева на подвір'ї. Вони пояснили, що старі акації, тополі та клени, цілісність яких порушена, більше підлягають впливу погодних умов або природніх шкідників. 

«Від 2016 року при управлінні з благоустрою міста створена комісія для визначення аварійних дерев. Заключним етапом роботи комісії є складання актів про кількість небезпечних насаджень. Гадаю, що до кінця дня всі інспектори підпишуть акт і на початку найближчого тижня розпочнуть спилювати сухе гілля», - переконує начальник управління з благоустрою міста Сергій Шевелько.

Наразі в управлінні з благоустрою знаходяться три тисячі актів, до яких не входять необстежені вулиці міста. За тиждень комісія здатна проінспектувати 45 адрес міста.

Нагадаємо, що міський голова Дніпра Борис Філатов розпорядився провести в місті аудит дерев. Причиною стала трагедія, яка трапилась 22 вересня в центрі міста, коли на молоду дівчину впала суха гілка з дерева та вбила її. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...