App Store Google Play

У Дніпрі експертна комісія виявила аварійні дерева на Новокримській

29.09.2017 15:20
У Дніпрі експертна комісія виявила аварійні дерева на Новокримській

Сьогодні, 29 вересня, у Дніпрі комісія проінспектувала насадження по вулиці Новокримська, жителі якої занепокоєні загрозою повалення 60-річних дерев. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Голова ОСББ Галина Почекуєва, яка проживає на вулиці Енергетична, 5, стверджує, що мешканці неодноразово зверталися в комісію та в КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міськради.

«Починаючи з 2016 року ми зверталися в департаменти міськради і от зараз дочекалися відповіді. Більшість великих дерев посаджені ще у 50-х роках минулого сторіччя. Наразі їх стан занепокоює, адже є ймовірність, що вони можуть впасти на дах будинку і нанести значних збитків. Поштовхом до рішучих дій став буревій, який тривав у п’ятницю, 22 вересня. Ми боялися, що він принесе біду на подвір’я», - пояснила Галина Почекуєва.

Експертна комісія, до якої входили члени КП «Міськзеленбуд» визначила, які з насаджень підлягають спилюванню. Для цього вони заміряли дерева, записуючи їх діаметр, робили відповідні позначки фарбою у вигляді хрестиків, а також здійснювали фотофіксацію.

Паралельно члени комісії оглянули інші дерева на подвір'ї. Вони пояснили, що старі акації, тополі та клени, цілісність яких порушена, більше підлягають впливу погодних умов або природніх шкідників. 

«Від 2016 року при управлінні з благоустрою міста створена комісія для визначення аварійних дерев. Заключним етапом роботи комісії є складання актів про кількість небезпечних насаджень. Гадаю, що до кінця дня всі інспектори підпишуть акт і на початку найближчого тижня розпочнуть спилювати сухе гілля», - переконує начальник управління з благоустрою міста Сергій Шевелько.

Наразі в управлінні з благоустрою знаходяться три тисячі актів, до яких не входять необстежені вулиці міста. За тиждень комісія здатна проінспектувати 45 адрес міста.

Нагадаємо, що міський голова Дніпра Борис Філатов розпорядився провести в місті аудит дерев. Причиною стала трагедія, яка трапилась 22 вересня в центрі міста, коли на молоду дівчину впала суха гілка з дерева та вбила її. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...