App Store Google Play

Фільм де виправдовують генерала-вбивцю Назарова викрили у брехні

29.09.2017 12:40
Фільм де виправдовують генерала-вбивцю Назарова викрили у брехні

Відомий правозахисник Віталій Погосян навів низку фактів, що викривають фільм "Борт 76777. Кто ответит за теракт?" у свідомій омані громадян задля того, щоб виправдати винних у загибелі 49 військовослужбовців. Таку думку він висловив на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

В першу чергу у кінострічці зазначається, що пілот садив літак «афганським способом», який неможливий вночі.

"В фільмі навіть використовується малюнок та розповідається про те, як десантників навчать робити посадку літака таким способом. Вказана інформація є недостовірною і повністю спростовується свідченнями льотчиків, які безпосередньо здійснювали польоти на літаках ІЛ-76. Зокрема, командир першого борта полковник Мимріков, якого було допитано в Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області, дав свідчення, що таким способом здійснювати посадку вночі небезпечно і заборонено. Такі ж свідчення надали й інші члени екіпажів допитані в суді", - розповів Погосян.

У фільмі стверджують, що Іл-76 йшов на посадку з увімкненими бортовими вогнями, що і дозволили помітити борт ворогу.

"Брехлива версія про те, що літак заходив на посадку з увімкненими бортовими вогнями, тому і став мішенню для ворога. Ця версія неодноразово звучала під час суду з уст генерала Назарова, так само її повторили і автори фільму. Однак довести наявність даного факту не спромігся ані генерал у суді, ані автори у фільмі", - зазначає адвокат.

Крім того, автори фільму навмисне ігнорують інформацію про те, що телеграма про наміри збивати літаки під час злету і посадки від СБУ надійшла до військових керівників АТО зранку 13-го червня за півдоби до трагедії. 

"Тобто, генерал Віктор Назаров не лише проігнорував повідомлення про загрозу, а й не доповів ані своєму вищому керівництву, ані військовим структурам, що здійснювали підготовку до перекидання військовослужбовців", - заявив Віталій Погосян.

Вказана інформація принижує честь та гідність загиблих командира літака, членів екіпажу та 40 десантників, тому, як розповів адвокат у коментарі для Радіо Свобода, 26 вересня позовну заяву на спростування недостовірної інформації та захист честі та гідності подано до Святошинського райсуду Києва від імені родичів загиблих. 

Зазначимо, хто, як і на чиє замовлення знімав фільм – невідомо. «Борт-76777: хто відповість за теракт?» показали два телеканали – ТРК «Україна» і «2+2». Жодних вихідних даних, – хто режисер, авторський колектив, студія, – не зазначено. Наприкінці стрічки є подяка тим, хто брав участь у зйомках (переважно офіцери вищого командного і начальницького складу). Нагадаємо, що прем'єра кінострічки відбулася перед першим засіданням Апеляційного суду, на думку Віталія Погосяна, таким чином українська влада докладає зусилля аби виправдати дії генерала Назарова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...