App Store Google Play

До дня донора в Дніпрі пройде акція зі збору крові "Подаруй життя герою"

29.09.2017 14:20
До дня донора в Дніпрі пройде акція зі збору крові "Подаруй життя герою"

Цього тижня до Дніпра вчергове доставили поранених на фронті військовослужбовців. 6 жовтня до дня донора в лікарні ім. Мечникова проведуть акцію зі збору крові для поранених бійців АТО. Про подробиці заходу на прес-конференції в ІА "Мост Дніпро" Дніпрограду розповіли організатори.

"До дня донора в лікарні ім. Мечникова ми знову проводимо акцію зі збору крові для поранених в зоні бойових дій "Подаруй життя Герою". За 2017-й рік до лікарні доставлено більше 250 поранених в «сірій зоні». Деякі з них потребують значного переливання крові", - сказав заступник голови лікарні ім. Мечникова Олександр Толубаєв.

В свою чергу заступник відділення інтенсивної терапії політравми лікарні ім. Мечникова Ігор Йовенко розповів про важливість донорської крові:

"Цього тижня до нашої лікарні доставили поранених бійців. Вони перебувають у тяжкому стані. Тому кров для хлопців зараз дуже необхідна. Також зібрану кров ми плануємо законсервувати для поранених, яких нам можуть доставити у майбутньому", - повідомив він.

Олександр Толубаєв закликав дніпрян приєднатися до здачі крові, адже врятує життя військовослужбовцю.

"Загалом за весь час проведення АТО дніпряни здали понад 3,5 тонни крові, що врятувало сотні життів. Тому ми закликаємо жителів нашого міста долучитись до порятунку життя героїв", - додав лікар.

Акція буде проходити 6 жовтня з 10:00 в лікарні ім. Мечникова. Для здачі крові необхідний паспорт та копія ідентифікаційного коду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...