App Store Google Play

Вчителів та волонтерів з усієї Дніпропетровщини навчали розповідати про нові назви вулиць

28.09.2017 12:40
Вчителів та волонтерів з усієї Дніпропетровщини навчали розповідати про нові назви вулиць

Сьогодні, 28 вересня, співробітники «Агентства розвитку Дніпра» вперше навчали вчителів, краєзнавців та волонтерів з різних районів Дніпропетровщини розповідати про перейменовані назви вулиць. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення семінару-тренінгу - приміщення  КП «Агентство розвитку Дніпра».

Історики «Агентства розвитку Дніпра» провили близько 20 просвітницьких акцій, щоб познайомити мешканців Дніпра з новітньою історією рідного міста. Згодом такою ініціативою зацікавились в ДніпроОДА, аби поширити інформацію в різні куточки районів області.

«Сьогодні ми передаватимемо методику, принципи розповіді про назви прямісінько на вулицях. Наприклад порадимо, що на центральних вулицях акції ефективніше проводити у будні дні, а у спальних районах – вихідними днями. Крім того, учасники семінару отримують роздатковий матеріал», - пояснив історик та краєзнавець, директор Інституту історії Дніпра Олег Репан.

«Райони обирали за топонімами, тобто за однаковими назвами, які зустрічаються у населених пунктах різних районних центрів. Це перша спроба методичної підготовки. В залежності від результатів будемо планувати наступні», -  зазначила головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді і спорту ДніпроОДА Наталія Калініченко.

На тренінгу були присутні учасники з Новомосковська, Павлограда, Марганця, Царичанська, Кам’янського.

«Ми звернулися до істориків, краєзнавців, аби підготувати довідки про назви. Зараз готується видання про Дніпро кінця ХІХ – початку ХХ століття, а також вийшла серія «Сто великих Дніпра» краєзнавця Миколи Чабана. До того ж, «Агентство розвитку Дніпра» виготовляє інформаційні таблички про історію вулиць - «Простуючи Дніпром», - додав Олег Репан.

Нагадаємо, що історики провели акції у різних куточках Дніпра: у центріпоблизу заводів, у АНД та Індустріальному районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...