App Store Google Play

У Дніпрі функціонує школа без поборів

28.09.2017 14:20
У Дніпрі функціонує школа без поборів

У Дніпрі функціонує школа, в якій з батьків учнів не вимагають платити у фонд класу або на нові вікна, адже адміністрація закладу приймає участь у акціях та грантових програмах фінансування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на zabeba.li.

Директор середньої загальноосвітньої школи №143 Дніпровської міськради Наталя Лукіна пояснила, що щомісячних постійних зборів, та ще й без звіту, у них немає. Звичайно, час від часу доводиться  звертаються до батьків з проханням купити деякі речі, як от миючі засоби. Але про всі витрати благодійних внесків надається звіт на сайті школи.

«Мій син вчиться в цій школі вже четвертий рік - для нас це вже 10 клас. У 7 класі, коли ми переїхали з Донецька і прийшли в цю школу, були всякі побори - в фонд класу чи школи. А ось в минулому році на  батьківських зборах вчитель нам сказала, що з цього року грошей в школі не збирають. Батьки можуть збирати кошти, щоб привітати когось з дітей з днем ​​народження або поїхати на екскурсію», - розповіла мати одного з учнів школи Тетяна Гладкова.

Значну допомогу школі надають різні спонсори та грантові виграші, департамент гуманітарної політики міськради. Також відремонтувати туалети для старшої школи та покрівлю вдалося декілька років тому за рахунок міського бюджету.

«Для енергомодернізації ми кілька років тому подалися на конкурс компанії «ДТЕК» «Ефективна школа». І в цьому конкурсі ми виграли і отримали гроші на заміну вікон в спортзалі. Дитячий майданчик при школі з’явився завдяки програмі ЮНІСЕФ. Крім того, ми беремо участь у програмі Марини Порошенко, тому у нас відкрили бібліотеку і ресурсний центр для дітей з особливими потребами», - розповіла директор.

У школі активно діють освітні проекти. Наприклад, STEM-освіта у сфері математичних наук, інженерії, фізики, астрономії. До того ж, проходять науково-популярні лекції, екскурсії до заводу «Інтерпайп», квести та інше.

Нагадаємо, що Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич пообіцяла, що нова шкільна програма у Дніпрі базуватиметься на чотирьох напрямках: громадянська освіта, здоров'є та безпека, екологія, бізнес і маркетинг.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...