App Store Google Play

Туризм на Дніпропетровщині будуть розвивати за рахунок українців Бразилії

28.09.2017 19:00
Туризм на Дніпропетровщині будуть розвивати за рахунок українців Бразилії

Українці бразильської діаспори зможуть відвідати Дніпропетровщину та Україну в цілому. Про програму залучення бразильських громадян - жителів української діаспори до туристичних подорожей повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

«Чисельність етнічних українців в Федеративній республіці Бразилія досить суттєва. Вони змогли зберегти свою культуру та традиції, досить добре підтримують український побут та тримаються разом. Тож, впевнений, їх мусить цілком зацікавити спеціальна туристична програму для відвідання Дніпра, області та України в цілому, тобто їх етнічної та історичної Батьківщини», - вважає консул Бразилії в Дніпрі Олег Василенко.

За офіційними даними, в Бразилії проживає одна з найчисельніших українських діаспор. Цікаво, що штат Парана прозвали «бразильською Україною» через найвищу концентрацію громадян Бразилії українського походження.

«Ініціатива розвитку українсько-бразильського туристичного напрямку співпраці нашого регіону з Бразилією є вкрай слушною. Об’єднавши наші зусилля разом, ми зможемо не лише запропонувати унікальні програми розвитку туристичного та інших напрямків, але й представити Україну в новому світі»., – переконана керівник туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра» Анна Коледа.

Про співпрацю було домовлено під час зустрічі в Українсько-Бразильському Центрі за підтримки Університету митної справи та фінансів та групи представників туристичних компаній.

Нагадаємо, що перебуваючи у Туреччині, делегація «Агентства розвитку Дніпра» досягла домовленості щодо підготовки підписання договору про міста-побратими між Коджелі та Дніпром, та обміну делегаціями на рівні мерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...