App Store Google Play

Чому українцям потрібна партія війни

28.09.2017 10:00
Чому українцям потрібна партія війни

Партія війни - це мир.

Якщо хочете миру, вам потрібна партія війни. Бо мир треба відвоювати. Мир буде лише тоді, коли на нашій землі не залишиться жодного окупанта і жодного непокараного колаборанта, коли наша військова могутність буде лякати Московію. Всім українцям для миру потрібна партія війни.

Партія війни - це потужний економічний розвиток.

Партії війни потрібна потужна економіка і багато грошей для оборонних ресурсів. Багато ресурсів і грошей генерує лише успішний бізнес. Тому партія війни створить найсприятливіші умови для бізнесу, для внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Партія війни потрібна підприємцям.

Партія війни - це якісна і доступна освіта.

Партії війни потрібні освічені офіцери, сержанти і солдати, які опанують сучасну складну техніку. Тому партія війни створить найкращу систему середньої і вищої освіти. Партія війни потрібна всім батькам і освітянам.

Партія війни - це наука і технології. Партія війни хоче мати все найякісніше і сучасне. Ми стимулюватимимо всі іновації - від інформаційних технологій до створення нових високотехнологічних матеріалів. Партія війни потрібна програмістам і інженерам.

Партія війни - це робота для всіх.

Партії війни потрібно, щоб військовозобов’язані були поруч. Тому партія війни найбільше стимулюватиме той бізнес, який створює робочі місця. Партія війни потрібна робітникам і селянам.

Партія війни - це здорове довкілля, якісна і доступна медицина, здорове життя.

Партії війни потрібні здорові вояки і резервісти. Тому будуть і лікарні, і стадіони, і стрільбища, і здорова екологія. Партія війни потрібна вашим дітям, всім спортсменам і медикам.

Партія війни - це національна культура. Солдату потрібні моральні цінності і любов до того, що він захищає. Тому партія війни всебічно сприятиме культурі і мистецтвам. Партія війни потрібна митцям.

Всі нинішні партії "за мир" ведуть вас до поразки у війні, залежності від Московії, зубожіння. Лише партія війни приведе до добробуту і свободи.

Українець і українка! Хочеш миру і добробуту - підтримуй партію війни!

site.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...