App Store Google Play

Скульптури природи: у Дніпрі відбувся фестиваль ленд-арту

27.09.2017 19:30
Скульптури природи: у Дніпрі відбувся фестиваль ленд-арту

Гнізда з лози, картини із шишок та водоспади з листя. На стежках ботанічного саду ДНУ причаїлися незвичайні витвори, що їх створили флористи під час фестивалю ленд-арту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Громадське ТБ".

Такий масштабний захід з цього напрямку мистецтва відбувся у Дніпрі вперше. Координатор події Сигітас Камінаскас пояснює: ленд-арт — це створення об’єктів з природніх матеріалів. «Ми маємо працювати лише з тим, що є на місці — у парку, у лісі, або у ботсаду. Займатися ленд-артом може будь-хто, не тільки флористи».

Учасник фестивалю Микита Хоменко ділиться: для нього така творчість — спосіб виразити емоції. «Моя команда уявила, що дерева — це люди, у них також є свої почуття. Це символізують сплутані голки, які колись розвіє вітер».

Свої корективи у вигляд робіт буде вносити природа. Тетяна Єременко мріє побачити свій витвір через рік — цікаво, яким він стане.

«Зазвичай ми працюємо з квітами, — розповідає вона, — Це більш спокійний матеріал. І ми не так багато орудуємо пилами, мачете. А тут доводиться і порубати, і помахати, і дріт покрутити».

Ірина Корнієнко вважає: у таких витворах усі мають знаходити свої власні сенси, адже завдання ленд-арту — не бути зрозумілим однозначно: «Свою роботу ми назвали «Відповідь». Вона схожа на розбите яйце. Можливо, це відповідь на те, що було раніше — яйце чи курка. Можливо, це знак якогось позаземного сім’я життя. Усі бачать своє».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...