App Store Google Play

Після реконструкції дитсадок у Голубівці зможуть відвідувати 220 дітей

27.09.2017 15:40
Після реконструкції дитсадок у Голубівці зможуть відвідувати 220 дітей

У селі Голубівка Новомосковського району завершується реконструкція дитсадка «Сонечко». Наразі в дошкільному закладі виховуються 120 дітей – після перебудови кількість місць збільшиться вдвічі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Ніяких черг у дитячі садки – таку задачу ставить Президент України Петро Порошенко. Малеча кожного населеного пункту має виховуватися в сучасних і комфортних умовах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтуємо та реконструюємо садочки в чотирьох містах та восьми селах, – а це додаткові місця ще для 1140 дітей».

Коли у 1994 році в Голубівці звели садок, його відвідували більше двохсот дітей. Проте демографічна криза у країні змусила скоротити кількість груп удвічі – а ліву частину будівлі взагалі перестали експлуатувати. Нині в селі знову багато малечі, тож ДніпроОДА взялася за реконструкцію дитсадка.

«Стан дитсадка був плачевний: дах протікав, стіни побив грибок, а в лівому крилі й зовсім гуляв вітер. Та очі бояться, а руки роблять, – підрядник Сергій Бондарь розказав, з чого довелося розпочинати будівельникам.

За рік у запустілому приміщенні підрядники оновили все: від комунікацій до шпалер, а на місці непрацюючого басейну створили сучасний спортзал. В усій будівлі садка замінили майже 200 вікон і 2 тисячі квадратів покрівлі, наразі завершують утеплювати фасад енергозберігаючим матеріалом.

«Сільська рада не змогла б потягнути такий ремонт власним коштом, бо наш річний бюджет ледь дотягує до 7 мільйонів гривень, – зауважив голова Голубівської сільради Олександр Нездійминога. – Садок змінюється кардинально. Ремонт роблять з урахуванням побажань і вихователів, і батьків. Дітям тут буде комфортно».

Нині в «Сонечку» виховуються 120 дітей – після реконструкції кількість місць зросте вдвічі. У садочку кажуть, готові приймати малечу навіть із сусідніх сіл. 

«Діткам дуже подобається в нашому садочку. Для їхнього розвитку створені всі необхідні умови: кімната казки, космічна кімната, психологічна кімната для розвантаження», – розказала виконуюча обов’язки завідуючої дитсадком Ольга Залозна.

Місцева мешканка Олена Лючева вважає реконструкцію дошкільного закладу великою подією не тільки для села, а й для всього району. «Садок не впізнати. Тепер він буде теплішим і комфортнішим. Тут виховується мій старший синок. Молодшому – поки що місяць, та як підросте, теж обов’язково піде сюди», – поділилася жінка
.
На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудовано «з нуля» два сучасні садки на 220 малюків кожен. Наразі ДніпроОДА будує ще чотири дошкільні заклади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина переспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальник...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...