App Store Google Play

Незважаючи на наказ, військові не стали підтримувати у суді генерала Назарова

27.09.2017 09:20
Незважаючи на наказ, військові не стали підтримувати у суді генерала Назарова

Сьогодні, 26 вересня, до Апеляційного суду зібралися багато колишніх та нинішніх військовослужбовців, які прийшли на розгляд справи щодо генерала Назарова, наказ якого став фатальним для 49 бійців. Під час засідання стало відомо, що деяких з них направили до суду у наказовому порядку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив відомий дніпровський адвокат Віталій Погосян, передає Дніпроград.

"Яке ж було моє здивування, коли в групі підтримки генерала, я побачив своїх знайомих військових, до яких я відносився з повагою, і знав їх як порядних людей. Для мене це був шок! Я запитав, чому вони тут. Їх відповідь мене вразила. Вчора їм дали наказ замість несення служби прибути на 9-00 до приміщення апеляційного суду Дніпропетровської області. Для чого їм необхідно було прибути - не повідомили. Як заведено в армії, накази не обговорюються, а тому, вони й прибули", - повідомив Віталій Погосян.

Проте, за словами адвоката, згодом ці військовослужбовці зрозуміли, що їх хочуть використати як групу підтримки генерала, який не збирається відповідати за власні накази, і відмомилися грати цю роль у судовому засідані.

"Я пишаюся тим, що ті хлопці, яких змусили виступити в групі підтримки Назарова, залишилися Воїнами з честю та гідністю, а не безмовними виконавцями забаганок командирів", - підсумував адвокат Погосян.

Нагадаємо, 26 вересня, Апеляційний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд апеляційної скарги на вирок генерал-майору Віктору Назарову, якого визнали винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49-ти військових внаслідок катастрофи ІЛ-76 у Луганському аеропорту.

Декілька десятків ветеранів війни на Сході, об'єднаних у громадське формування «СІЧ-ЗАХИСТ» зібрались під будівлю Апеляційного суду Дніпропетровської області, аби відстояти вирок генералу Назарову, якого визнали винним у катастрофі ІЛ-76.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...