App Store Google Play

У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

26.09.2017 13:00
У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

Електронна петиція під назвою "Вуличні коти - частина екосистеми Кривого Рогу! Хай вільно живуть в підвалах будинків та знищують гризунів", яку розмістила на сайті інформаційної системи "Розумне місто" мешканка Кривого Рогу Галина Ткаченко, набрала 500 голосів, інформує Дніпроград.

Саме 500 електронних підписів необхідно набрати, аби міський виконком розглянув проблемне питання, яке хвилює мешканців міста.

Згідно з текстом петиції, у Кривому Розі пропонується дозволити котам вільно жити і пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування, оскільки вони є повноправними мешканцями міста, важливою частиною екосистеми та виконують необхідну функцію природної дератизації - знищення гризунів.

"У Кривому Розі спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будинків. Щоб захистити тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми Кривого Рогу і заборонити їх безпричинний вилов і вбивство", - пише автор петиції Галина Ткаченко.

Окрема увага приділяється проведення заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування місць життя.

Зазначимо, нещодавно під час засідання робочої групи з питань Статуту для комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» було порушено питання про вуличні котів, які можуть загинути через існуючі правила благоустрою, правила утримання будинків і прибудинкової території в Кривому Розі. Містяни виступили проти закриття на зиму підвалів, адже котам, які живуть на вулиці, буде ніде сховатися від лютих морозів, що насуваються на Україну цієї зими.

Нагадаємо, у Дніпрі діє спеціальна міська програма по захисту та гуманного ставлення до безхатнії тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...