App Store Google Play

Виховання патріотів: У Дніпрі відсвяткували річницю заснування школи козацького бойового мистецтва

25.09.2017 14:20
Виховання патріотів: У Дніпрі відсвяткували річницю заснування школи козацького бойового мистецтва

У Дніпрі влаштували фольклорно-спортивне свято «Витоки» на честь 18-ї річниці заснування Дніпровської регіональної школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Захід є традиційним і відзначається щорічно. Вже 15 років його проводять на території руїн фортеці Кодак.

«Це місце ми обрали, бо саме тут починаються дніпровські пороги. Тому і назва заходу «Витоки», адже звідси все починається. Всі говорять про Хортицю та Запоріжжя, що це козацький край. Але саме Дніпропетровщина мала найбільшу кількість січей на своїй території», – сказав керівник Дніпровської регіональної зразкової школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков.

Школу заснували в 1999 році. Тоді вона складалась з однієї невеликої експериментальної групи. Зараз навчальний заклад відвідують близько 400 вихованців. Це бойове мистецтво дає змогу розвивати тіло та дух, а також наближає своїх послідовників до історії та традицій козацтва.

«Ця школа – один з найяскравіших прикладів національно-патріотичного виховання, адже тут є і традиційне мистецтво, і культура, і, звичайно, традиції родини», – зазначила заступник директора-начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Дніпра Дар'я Біла.

Загалом на свято зібралося близько тисячі дніпрян та гостей міста. У програмі заходу: посвята маленьких козачат, виступ театру козацького бою із Запоріжжя, куліш, українська дискотека, традиційні козацькі розваги тощо. Не обійшлося й без показових виступів вихованців шкіл українських національних бойових мистецтв.

«Зараз одному моєму сину 8 років, а другому – 10. Вони пішли до цієї школи, коли були ще в дитсадку. Вони не тільки займаються там спортом, але й загартовують душі», – розказала мама двох вихованців школи «Спас-Штурм» Ілона Бакурова.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині проходив XIV Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...