App Store Google Play

Виховання патріотів: У Дніпрі відсвяткували річницю заснування школи козацького бойового мистецтва

25.09.2017 14:20
Виховання патріотів: У Дніпрі відсвяткували річницю заснування школи козацького бойового мистецтва

У Дніпрі влаштували фольклорно-спортивне свято «Витоки» на честь 18-ї річниці заснування Дніпровської регіональної школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Захід є традиційним і відзначається щорічно. Вже 15 років його проводять на території руїн фортеці Кодак.

«Це місце ми обрали, бо саме тут починаються дніпровські пороги. Тому і назва заходу «Витоки», адже звідси все починається. Всі говорять про Хортицю та Запоріжжя, що це козацький край. Але саме Дніпропетровщина мала найбільшу кількість січей на своїй території», – сказав керівник Дніпровської регіональної зразкової школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков.

Школу заснували в 1999 році. Тоді вона складалась з однієї невеликої експериментальної групи. Зараз навчальний заклад відвідують близько 400 вихованців. Це бойове мистецтво дає змогу розвивати тіло та дух, а також наближає своїх послідовників до історії та традицій козацтва.

«Ця школа – один з найяскравіших прикладів національно-патріотичного виховання, адже тут є і традиційне мистецтво, і культура, і, звичайно, традиції родини», – зазначила заступник директора-начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Дніпра Дар'я Біла.

Загалом на свято зібралося близько тисячі дніпрян та гостей міста. У програмі заходу: посвята маленьких козачат, виступ театру козацького бою із Запоріжжя, куліш, українська дискотека, традиційні козацькі розваги тощо. Не обійшлося й без показових виступів вихованців шкіл українських національних бойових мистецтв.

«Зараз одному моєму сину 8 років, а другому – 10. Вони пішли до цієї школи, коли були ще в дитсадку. Вони не тільки займаються там спортом, але й загартовують душі», – розказала мама двох вихованців школи «Спас-Штурм» Ілона Бакурова.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині проходив XIV Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...