App Store Google Play

Дослідження крові та ЕКГ: медики Дніпра закликають провести Всесвітній день серця з користю

25.09.2017 12:40
Дослідження крові та ЕКГ: медики Дніпра закликають провести Всесвітній день серця з користю

З нагоди Всесвітнього дня серця медики Дніпра вимірюватимуть артеріальний тиск, проведуть лабораторні дослідження крові та ЕКГ, а також проконсультують усіх бажаючих жителів міста. Про це сьогодні, 25 вересня, в приміщенні міськради кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори програми.

За статистикою, в Україні за останні 10 років захворюваність на серцево-судинні захворювання зросла у три рази. У кожної третьої дорослої людини виявляється підвищений артеріальний тиск. У Дніпрі з 1 січня 2017 на диспансерному лікуванні перебувають 366 тисяч мешканців міста.

Найбільш поширеними захворюваннями серцево-судинної системи є гіпертонічна та ішемічна хвороби, а також їх ускладнення – інсульт та інфаркт.

29 вересня щорічно, починаючи з 2000 року, відзначається Всесвітній День серця. Ініціатори проведення - Всесвітня федерація серця, ВООЗ та ЮНЕСКО. Мета полягає у підвищенні інформованості населення планети про небезпеку, яку несуть серцево-судинні захворювання.

 «У Дніпрі з 25 до 29 вересня триватиме тижневик з нагоди Всесвітнього дня серця. В кожній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини всім бажаючим медичні працівники вимірять масу тіла, артеріальний тиск, проведуть лабораторні дослідження крові та ЕКГ дослідження. Медики Центрів первинної медико-санітарної допомоги будуть проводити лекції і бесіди з пацієнтами з дієтичного харчування, фізичній активності, здоровому способу життя», - пояснила головний терапевт департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Кравець.

Крім того, відсьогодні та протягом тижня запланована організація такого обстеження пацієнтів на базі районних територіальних центрів соціального обслуговування населення. Мешканці міста зможуть поставити питання лікарям-дієтологам, фізичній активності для подальшого збереження здоров’я та запобігання розвитку ускладнень серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, що нещодавно дніпрянам розповіли, як саме можна змінити сімейного лікаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...