App Store Google Play

У Дніпрі військовий з інвалідністю вже два роки не може отримати обіцяне житло

21.09.2017 15:40
У Дніпрі військовий з інвалідністю вже два роки не може отримати обіцяне житло

Військовослужбовець-переселенець, який захищав цілісність України в найгарячіших точках війни на Сході, героїчно пройшов Іловайськ та отримав серйозні поранення, сьогодні б'є на сполох, адже йому та його сім'ї немає де жити. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

"Я захищав країну, допоки не отримав важке поранення та контузію, мені дали інвалідність. Моя дружина теж переселенка, ми переїхали у Дніпро, в один момент в неї відмовили нирки, їй зробили надважку операцію і тепер вона теж інвалід. Щодня ми маємо витрачати гроші на дорогі препарати, тому орендувати житло просто не маємо можливості", - розповів Богдан Кириченко.

Вже два роки родина Кириченка стоїть в так званій черзі на отримання житла в Дніпрі, а поки живе в металевому вагончику в містечку для переселенців.

"Враховуючи, що дружина після операції і на важких препаратах, які повністю вбивають імунітет, то таке житло і житло в гуртожитку нам не підходить. Ми оббили усі пороги міськради та різноманітних служб. Декілька років - лише обіцянки. Та от нещодавно нам нарешті презентували житло, в якому ми будемо жити. Єдина умова - почекати півтора місяці. Ми чекали, а тепер нам повідомили, що на жаль цю квартиру віддають якомусь "менту", - розповів Кириченко.

Молодик каже, що ця ситуація змушує його опустити руки, він втратив надію на нормальне життя та розчарований в міській владі.

"Я не хочу більше жити в Дніпрі. Давати надію, а потім просто забирати, усе це жорстоко. Дуже шкода, що люди, які віддали частину свого життя та здоров'я заради країни, повертаються з війни і мусять думати про те, де їм сьогодні ночувати", - вважає військовий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...