App Store Google Play

Сучасне поле для міні-футболу відкрили в селі Степове Дніпропетровської області

20.09.2017 08:30
Сучасне поле для міні-футболу відкрили в селі Степове Дніпропетровської області

У навчально-виховному комплексі села Степове Дніпровського району відкрили сучасне міні-футбольне поле. Стадіон облаштований за новітніми стандартами. Нещодавно облаштували аналогічне поле в Підгородньому. Загалом до кінця року в селах Дніпропетровщини мають побудувати чотири такі спортивні комплекси. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Ми підтримуємо невеличкі села. Тому футбольне поле побудували саме у Степовому – одному з найвіддаленіших населених пунктів Дніпровського району. Разом з головою Федерації футболу України Андрієм Павелко планується обладнати всі сільські школи такими полями», - розповів заступник голова ДніпроОДА Каміль Примаков.

Раніше учні Степового НВК грали в футбол на старому стадіоні, тепер ганятимуть м’яча із комфортом.

«На старому стадіоні – звичайна земля, а тут м’яке гумове покриття і приємно тренуватися. Мені дуже подобається, видно, що люди для нас постаралися і вклали немало сил», - поділився дев’ятикласник Антон Єрьомін.

На відкритті стадіону перші м’ячі діти забили в ворота разом з відомим дніпровським футболістом Андрієм Русолом.

«У мій час таких полів не було, ми тренувалися де доведеться, самі облаштовували майданчики. Неважливо, чи стане хтось із цих дітей професійним футболістом, головне, що у них є можливість займатися спортом і з користю проводити свій час», - зазначив Андрій Русол.

Вчителі радіють: нарешті школа набуває сучасного вигляду.

«Про такий стадіон ми навіть мріяти не могли. Завдяки Камілю Примакову його дуже швидко побудували. Дошкільнята перші випробували це поле і дуже задоволені», - поділилася директор навчально-виховного комплексу села Степове Надія Світлична.

На відкритті футбольного поля провели перший матч між місцевими дитячими командами «Козачата» й «Соколята». Усі учасники зустрічі отримали пам’ятні медалі та подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...