App Store Google Play

"Така традиція" чи приклад "хазяйновитості" у Кривому Розі?

19.09.2017 11:00
"Така традиція"  чи приклад "хазяйновитості" у Кривому Розі?

У Кривому Розі з'явилася традиція - щовосени ремонтувати дорогу, яка огинає 5-мікрорайон Зарічний. Про це повідомляється на "Першому Криворізькому", інформує Дніпроград.

Ця дорога примітна тим, що підозрюваний у розкраданні бюджетних коштів чиновник Криворізького виконкому Ігор Терещенко  не побачив ям на зруйнованому дорожньому полотні, при тому,  що він сам оглянув дорогу. 

В серпні 2016 року депутат Покровської в районної ради звернувся до заступника начальника Управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради. Ігор Терещенко отримав листа з докладним описом проблеми: дорога зруйнована, їздити неможливо, суцільні ями, по дорозі кожен день курсує щонайменше три маршрути пасажироперевезення.

У відповідь чиновник надіслав «відписку», в якій вказав: «з виїздом на місце, візуально встановлено, що після осінньо-зимового періоду ділянки дороги, які ремонтувалися в 2015 році не мають пошкоджень (тріщин, вибоїн, ям), фото додаються».

Можна сказати,  що дорога ремонтувалася в 2015 і 2016 роках. Щовесни вона, виходячи зі скарг автомобілістів, разом зі снігом «тане», оголюючи ями і вибоїни.

Ремонтом дорожнього покриття в Кривому Розі займається компанія «Весташляхбуд», яка має зв'язок з родиною екс-мера міста Юрієм Любоненко.

Всупереч очевидному факту, на запит з проханням відремонтувати дорогу приходить відповідь, що дорога ціла, за результатами проведення «особистої перевірки».

З приходом весни 2017 року, не дивлячись на ремонт, який виконали близько півроку до цього, на дорозі, що огинає мікрорайон 5-Зарічний,  знову з'явились ями.

Восени поточного року на цій же дорозі виникла дорожньо-ремонтна техніка і почався фрезерний зріз верхнього шару асфальту. Глибина зрізу візуально становить не більше півтора сантиметрів.

На момент публікації матеріалу, зріз зроблений по крайній лівій смузі в двох напрямках руху.

Таким чином, в цьому році автомобілісти, які користуються ділянкою дороги, огинаючи мікрорайон 5-Зарічний,  зможуть відзначити ставший вже традицією ремонт дороги за останні три роки.

Большое фото

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...