App Store Google Play

На Дніпропетровщині замість старої школи створюють комфортний та сучасний освітній простір

19.09.2017 09:20
На Дніпропетровщині замість старої школи створюють комфортний та сучасний освітній простір

У селищі Солоне, що на Дніпропетровщині, капітально ремонтують опорну школу. Радник голови ДніпроОДА Юрій Голік на своїй сторінці у Facebook рзповів на якому етапі знаходиться ремонт школи, що вже зроблено та які плани на майбутнє, інформує Дніпроград.

Капітальний ремонт закладу стартував на початку червня. Основні ремонтні роботи в Солонянській опорній школі планують завершити цього року, частину внутрішніх – в 2018-му. 

"Дах новий зробили, всі вікна замінили. Утеплюємо, монтується фасад. Активно будується стадіон, всі роботи по "розмітці" вже виконані. До грудня фасад повністю буде готовий. З січня розпочнуться роботи по реконструкції всередині школи, прямо зараз йде проектування. Навесні на стадіоні постелимо професійне повнорозмірне футбольне поле зі штучною травою і зробимо справжні бігові доріжки з професійним покриттям", - повідомив Голік.

Також, в рамках в рамках соціальної програми Марини Порошенко, у школі планують відкрити сучасну медіатеку, ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами та буккросінг із тисячею сучасних книг.

"Будуть нові меблі та обладнання. Зовні, замість розбитого раніше асфальту і ям - тротуарна плитка. Ось так, за рік, замість старих сірих однотипних казематів, де протікає від дощу дах - яскравий, комфортний, затишний освітній простір для дітей", - розповів Юрій Голік.

Нагадаємо, статус опорної школа в Солоному отримала минулого року. Туди їздять навчатися діти з восьми навколишніх сіл: 140 учнів підвозять трьома шкільними автобусами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...