App Store Google Play

У Верхівцевській школі відкриють сучасний спортзал

18.09.2017 15:20
У Верхівцевській школі відкриють сучасний спортзал

У Верхівцевській школі невдовзі відкриють сучасний спортзал – чверть століття його в закладі взагалі не було. На початку 90-х після пожежі від колишньої будівлі залишився лише фундамент, тож реконструкція зали перетворилася фактично на її зведення «з нуля». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Президент України Петро Порошенко поставив перед нами чітке завдання – створити гідні умови для навчання дітей в усіх освітніх закладах Дніпропетровщини. У школі № 2 міста Верхівцево не було спортивної зали 25 років – майже три покоління школярів не мали можливості займатися фізкультурою. Тепер у дітей буде сучасний спортзал площею понад 600 квадратних метрів», – зазначив Валентин Резніченко.

Уроки фізкультури всі ці роки проводилися лише в теплий період – на майданчику у дворі. Решту часу – учні писали реферати й складали тести.

«Це жах, – поділився вчитель фізкультури Євген Комендантов. – Діти дуже хочуть займатися справжньою фізичною культурою. Тепер ми зможемо у будь-яку погоду грати у стріт-бол, гандбол, баскетбол, волейбол. Нарешті готуватимемося до районних та обласних змагань – раніше не могли навіть взяти у них участь».

Реконструкцію зруйнованої пожежею будівлі розпочали два місяці тому зі встановлення металоконструкцій – кістяка майбутньої зали. Потім їх обшили сендвич-панелями – це дозволить підтримувати нормальний температурний режим приміщення у будь-яку пору року. Окрім спортзали, там ще облаштують тренерську та інвентарну кімнати, роздягальні й душові.

«Ми чекали на цю подію з 1992 року – нарешті нас почули, – не стримала емоцій директор закладу Наталія Смакота. – Дякуємо обладміністрації за виділені кошти. Поява спортзали навіть покращила імідж школи – цьогоріч кількість учнів збільшилася майже вдвічі порівняно з минулими роками».

Нині підрядники «начиняють» будівлю всередині – встановлюють опалення, електрику, систему каналізації. А ще готують поверхню підлоги під лінолеум – спеціальне спортивне покриття, на якому розмітять бігові доріжки. Воно буде комфортним і головне – не слизьким.

«Сподіваємося, що в новому спортзалі розкриються таланти наших дітей і вони гідно представлятимуть наше місто на обласних змаганнях», – сказала заступник міського голови міста Верхівцево Оксана Кучеренко.

Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...