App Store Google Play

У Верхівцевській школі відкриють сучасний спортзал

18.09.2017 15:20
У Верхівцевській школі відкриють сучасний спортзал

У Верхівцевській школі невдовзі відкриють сучасний спортзал – чверть століття його в закладі взагалі не було. На початку 90-х після пожежі від колишньої будівлі залишився лише фундамент, тож реконструкція зали перетворилася фактично на її зведення «з нуля». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Президент України Петро Порошенко поставив перед нами чітке завдання – створити гідні умови для навчання дітей в усіх освітніх закладах Дніпропетровщини. У школі № 2 міста Верхівцево не було спортивної зали 25 років – майже три покоління школярів не мали можливості займатися фізкультурою. Тепер у дітей буде сучасний спортзал площею понад 600 квадратних метрів», – зазначив Валентин Резніченко.

Уроки фізкультури всі ці роки проводилися лише в теплий період – на майданчику у дворі. Решту часу – учні писали реферати й складали тести.

«Це жах, – поділився вчитель фізкультури Євген Комендантов. – Діти дуже хочуть займатися справжньою фізичною культурою. Тепер ми зможемо у будь-яку погоду грати у стріт-бол, гандбол, баскетбол, волейбол. Нарешті готуватимемося до районних та обласних змагань – раніше не могли навіть взяти у них участь».

Реконструкцію зруйнованої пожежею будівлі розпочали два місяці тому зі встановлення металоконструкцій – кістяка майбутньої зали. Потім їх обшили сендвич-панелями – це дозволить підтримувати нормальний температурний режим приміщення у будь-яку пору року. Окрім спортзали, там ще облаштують тренерську та інвентарну кімнати, роздягальні й душові.

«Ми чекали на цю подію з 1992 року – нарешті нас почули, – не стримала емоцій директор закладу Наталія Смакота. – Дякуємо обладміністрації за виділені кошти. Поява спортзали навіть покращила імідж школи – цьогоріч кількість учнів збільшилася майже вдвічі порівняно з минулими роками».

Нині підрядники «начиняють» будівлю всередині – встановлюють опалення, електрику, систему каналізації. А ще готують поверхню підлоги під лінолеум – спеціальне спортивне покриття, на якому розмітять бігові доріжки. Воно буде комфортним і головне – не слизьким.

«Сподіваємося, що в новому спортзалі розкриються таланти наших дітей і вони гідно представлятимуть наше місто на обласних змаганнях», – сказала заступник міського голови міста Верхівцево Оксана Кучеренко.

Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...