App Store Google Play

Учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщини вступила до політеху та мріє про політику

15.09.2017 13:40
Учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщини вступила до політеху та мріє про політику

Наймолодша учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщині примудрилася поєднати репетиції "Міс Україна" з підготовкою до ЗНО. 17-річній Лізі Татаріній організатори спершу радили прийти наступного року, але дівчина потрапила у фінал і стала однією з 24 найкрасивіших дівчат країни. Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформує Дніпроград.

У школі навіть ніхто не здогадувався, що відмінниця та переможниця олімпіад з фізики та математики під час підготовки до ЗНО їсть лише овочі та опановує науку ходіння на підборах.

"Я взагалі не ходила на підборах. Узагалі! У мене навіть не було взуття на підборах. Це конкурсна хода, потрібно виляти стегнами, а я йду, немов колода. Рівно вже, але колода", - розповіла про свою підготовку випускниця. 

За місяць вона схудла на 17 кілограмів, опанувала дефіле, склала ЗНО з математики на 185 і з української на 189 балів, та вступила на фізмат Київського політеху - спеціальність "прикладна математика". На питання, як все це можна встигнути за такий короткий термін, дівчина лише усміхається.

"На мене хлопці дивляться так, наче я переплутала політех із Поплавського", - каже вона. 

Через конкурс Ліза пропустила перший тиждень занять – тепер їй доводиться надолужувати. Вчитися планує, як і у школі, на відмінно.

"Мені це цікавіше, ніж аналітична геометрія, тому що ми вчимо матриці, котрі я не розумію, бо пропустила десять днів", - зізнається дівчина. Ще одне її зізнання – це невпевненість у собі. "У мене і так самооцінка була на дні, а коли я побачила тих дівчат, котрі прийшли на кастинг, вона опустилася нижче дна. Вони були нереально красиві, в них були нереально красиві фігури. І тут стою я", - пригадує конкурсантка. 

До суперфіналу конкурсу "Міс Україна" Ліза не дійшла, але її це не засмучує. Вона не збирається пов'язувати своє життя з модельним бізнесом, натомість хоче стати політиком і докорінно змінити систему освіти в країні. Вже знає, з чого почне – створення комфортних для студентів умов.

"Звідки цей синячок? Бо дуже "зручні" парти, за котрі я просто не можу влізти", - каже вона.

А от стосунків найближчим часом Ліза не планує, бо ще не зустріла такого ж серйозного та розумного, як сама, хлопця. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...