App Store Google Play

У Дніпрі відмовляються судити терористів, які збили ІЛ-76 та ще й приховують матеріали справи

15.09.2017 19:00
У Дніпрі відмовляються судити терористів, які збили ІЛ-76 та ще й приховують матеріали справи

Сьогодні, 15 вересня, в Бабушкінському районному суді Дніпра представникам потерпілих у справі проти проросійських терористів, які збили ІЛ-76, було відмовлено у ознайомленні з матеріалами справи, а саму її відправили до апеляційного суду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку адвоката Віталія Погосяна у Facebook.

12 вересня в Бабушкінському районному суді Дніпра відбулося судове засідання щодо ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницкього і двох командирів батальйонів Патрушева і Гурєєву, які звинувачуються у організації збиття літака ІЛ-76. Близько 17:30 судді колегії заявили собі самовідводи, але ухвалу видали лише наступного дня одному з представників потерпілих.

Вчора, 14 вересня, другий представник потерпілих звернувся з заявою про видачу копії ухвали і можливості ознайомитися з матеріалами провадження. У відповідь секретар пообіцяв, що одразу надасть.

Однак, сьогодні вранці ситуація різко змінилася. Представнику запропоновали звертатися через канцелярію з заявою на ім`я голови суду.

«Заяву прийняли і повідомили, що після обіду можна буде отримати справу для ознайомлення. І що б ви подумали - справу відправили до апеляційного суду для визначення підсудності», - про це зазначив адвокат.

Отже, замість того, щоб надати документи для ознайомлення в передбачений законом термін, судді отримали бажаний результат і відправили справу до апеляції.

«Кінці в воду. Та ні, ознайомимося в апеляції, вивчимо, яким чином здійснюється авторозподіл, що судді цього суду заявляють собі на цій підставі самовідводи, і по кожному факту звернемося до відповідних органів. Правосуддя - це перш за все Верховенство права, а «не зайдіть пізніше», - переконаний правозахисник.

Нагадаємо, що Плотницкий, в момент скоєння злочину командував НВФ «Зоря», разом з Патрушевим (його заступником на той час) і командиром НВФ «Витязь» Гурєєвим підозрюються в тому, що збили військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого були 49 осіб, під час здійснення повітряним судном посадки в Луганському аеропорту.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...