App Store Google Play

У Дніпрі відмовляються судити терористів, які збили ІЛ-76 та ще й приховують матеріали справи

15.09.2017 19:00
У Дніпрі відмовляються судити терористів, які збили ІЛ-76 та ще й приховують матеріали справи

Сьогодні, 15 вересня, в Бабушкінському районному суді Дніпра представникам потерпілих у справі проти проросійських терористів, які збили ІЛ-76, було відмовлено у ознайомленні з матеріалами справи, а саму її відправили до апеляційного суду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку адвоката Віталія Погосяна у Facebook.

12 вересня в Бабушкінському районному суді Дніпра відбулося судове засідання щодо ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницкього і двох командирів батальйонів Патрушева і Гурєєву, які звинувачуються у організації збиття літака ІЛ-76. Близько 17:30 судді колегії заявили собі самовідводи, але ухвалу видали лише наступного дня одному з представників потерпілих.

Вчора, 14 вересня, другий представник потерпілих звернувся з заявою про видачу копії ухвали і можливості ознайомитися з матеріалами провадження. У відповідь секретар пообіцяв, що одразу надасть.

Однак, сьогодні вранці ситуація різко змінилася. Представнику запропоновали звертатися через канцелярію з заявою на ім`я голови суду.

«Заяву прийняли і повідомили, що після обіду можна буде отримати справу для ознайомлення. І що б ви подумали - справу відправили до апеляційного суду для визначення підсудності», - про це зазначив адвокат.

Отже, замість того, щоб надати документи для ознайомлення в передбачений законом термін, судді отримали бажаний результат і відправили справу до апеляції.

«Кінці в воду. Та ні, ознайомимося в апеляції, вивчимо, яким чином здійснюється авторозподіл, що судді цього суду заявляють собі на цій підставі самовідводи, і по кожному факту звернемося до відповідних органів. Правосуддя - це перш за все Верховенство права, а «не зайдіть пізніше», - переконаний правозахисник.

Нагадаємо, що Плотницкий, в момент скоєння злочину командував НВФ «Зоря», разом з Патрушевим (його заступником на той час) і командиром НВФ «Витязь» Гурєєвим підозрюються в тому, що збили військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого були 49 осіб, під час здійснення повітряним судном посадки в Луганському аеропорту.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...