App Store Google Play

Слідом за інформаційними диверсантами приходять "зелені чоловічки", - патріоти Дніпра

14.09.2017 13:40
Слідом за інформаційними диверсантами приходять "зелені чоловічки", - патріоти Дніпра

Четвертий рік в Україні йде війна, у якій наша Держава бореться за свою цілісніть та чинить опір російській агресії. Одним з важливих аспектів цієї війни є інформаційна пропаганда. Саме інформаційна війна з боку Росії на сьогодні стала одним з найнебезпечніших видів зброї. Про це сьогодні, 14 вересня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" говорили патріотично налаштовані дніпряни, зокрема помічник народного депутата Олекснадр Писаревський та представник "ДІЯ-УДА" Ігор Куліковський, передає Дніпроград з місця подій.

Ветерани війни на Сході, повернувшись до рідного міста, усвідомили: інформаційна війна має суттєвий вплив на маси. Вони відзначають, що за умови вдалого маніпулювання свідомістю мас можна досягти практично будь-якої мети: знищити опонента, прибрати з дороги конкурентів чи розпалити війну. На думку Олександра Писаревського в Дніпрі як владні, так і правоохоронні структури нехтують та зневажають велику роль інформації у сучасному світі, що призводить до катастрофічних наслідків.

"В Дніпрі, де хвилі так званої "русской вєсни" розбилися об тверді дніпровські пороги українського патріотизму, відбуваються гастролі російських акторів та виконавців, які неодноразово заявляли про свою антиукраїнську позицію, схвалювали анексію Криму, висловлювали захват та вдоволення від війни на Донбасі та не приховували свою радість, коли гинули українські бійці. Наприклад, до міста їздить співачка Крістіна Орбакайте та акторка Лариса Удовіченко", - розповів Писаревський.

Останній випадок, який обурив патріотично налаштованих дніпрян - анонсовані гастролі у Дніпрі російського актора Костянтина Райкіна, який підтримує політику Путіна і визнає себе його палким прихильником. Дізнавшись про виступ Райкіна, активісти звернулися до керівника палацу культури Машинобудівників з проханням відмінити виступ з об'єктивних причин.

"Реакція адміністрації була неадекватною. Керівник палацу культури почав доводити, що він "русскій чєловєк" і має право на "свою позицію". Цікаво, він також згоден з Райкіним, що Крим російський? А тепер зазначу, що цей заклад обслуговує близько тисячі дітей. Тобто, прибічник русського міра, якого не цікавить, що відбувається в країні, який схвалює російську агресію, має неймовірні засоби впливу на молоде покоління. Тож хто виховує наших дітей? Чим це оберниться далі для нашої країни і майбутнього? Новими "ДНР" та "ЛНР"?", - небезпідставно цікавиться експерт.

На думку Писаревського, подібне нехтування безпекою в інформаційній політиці приводить до пропагандистського впливу на свідомість молоді в ідеологічній та емоційній галузях на користь РФ.

"Протягом року у школах ми разом з іншими працівниками комунального підприємства "Патріот" викладаємо дітям патріотичне виховання. Ми розповідаємо, що українець є частиною унікальної нації, що має культуру та історію, проводимо різноманітні цікаві вишколи. Проте не завжди адміністрація шкіл розуміє необхідність таких занять. Наприклад, у Самарському районі директори шкіл намагалися відмовитися від частини часу, який був відведений на предмет "Захист Вітчизни". Школа №129 аргументувала таку позицію тим, що їм потрібно більше часу на вивчення російської мови та літератури, а школа №27 взагалі відмовилася від створення українських класів, зазначаючи, що вони - "русская школа", - зазначив Писаревський. 

До КП "Патріот" звертаються батьки деяких школярів, які звертають увагу на книжки, за якими досі вимушені вчитися діти в школах. 

"Часто зустрічаються підручники, які були видані ще за часів президентства Януковича. Вони містять певний контент пропаганди, де розповідається про братні народи, спільну мову, про Росію як провідний народ в слов'янській культурі. Також висвітлюються географічні моменти, де Україна входить у склад РФ, пояснюється величність російських прапорів та гербів. І це випливає у велику освітню проблему", - розповів Ігор Куліковський. 

Спікери зазначили, що мають намір найближчим часом донести усі проблемні питання до керуючих органів відповідних галузей з проханням вирішити зазначені ситуації, що склалися та унеможливити їх надалі.

Також патріоти наголосили, що виступ російського актора-путініста Райкіна у Дніпрі точно не відбудеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...