App Store Google Play

Черговий суд підтвердив: будівництво Каснерів у центрі Дніпра незаконне!

14.09.2017 20:30
Черговий суд підтвердив: будівництво Каснерів у центрі Дніпра незаконне!

Незаконне будівництво братами Каснерами у центрі Дніпра продовжується. Вироки суддів, заборони міської влади, увага Генерального прокурора України та постійне нарікання жителів на забудовників не діють. Як саме можна покласти край фіктивним аферам та порушенням норм будівництва розповідали у відеосюжеті «Дніпровських Хронік», інформує Дніпроград.

4 вересня 2017 року в окружному адміністративному суді Дніпра розглядалася справа Олександра Добровольського проти головного управління держгеокадастру в Дніпропетровській області щодо будівництва у центрі міста - на вулиці Володимира Великого, 15Г.

Олександр Добровольський – не хто інший, як тесть одного з братів Каснерів, тому на нього юридично оформлено будівництво. Суть справи в тому, що забудовники «каракатиці» не погодилися віддати ділянку міськраді, незважаючи на те, що строк договору про аренду завершився у лютому 2016 року.

«Всі юридичні служби міськради будуть доводити, що у Добровольського немає права на продовження договору, адже він належить до групи Каснерів», - переконує заступник міського голови Олександр Санжара.

Брати Каснери продовжують будівництво, ігноруючи те, що Дніпровський суд відкрив кримінальну справу та їхніми незаконними діями зацікавились українське центральне телебачення.

Нещодавно на будівництві побував Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який був вражений масштабами зведення.

«Братів Каснерів очікує дуже багато неприємних сюрпризів. Не тому, що я переслідую бізнес. Вони виродки, які без єдиного документу захопили міську землю та будують багатоповерхівку з технічними порушеннями», - вважає Борис Філатов.

В свою, 4 вересня окружний адміністративний суд підтримав позицію громади і задовольнити клопотання Дніпровської міськради. В цьому значна заслуга судді Андрію Коренєву, який не поспішає приставати на бік незаконних забудовників Каснерів.

Втім, дивним чином, більшість справ, пов’язаних з незаконними забудовами братів, веде суддя Бабушкінського суду Тетяна Єлисєєва. Вона завжди ухвалює рішення на користь Каснерів. Крім неї, подібну позицію розділяє суддя Тетяна Шевцова. Остання, нагадаємо, заборонила міськраді Дніпра демонтувати білборди фірм, асоційованих зі скандальним депутатом міськради Загідом Красновим.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконниз забудовників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...