App Store Google Play

Вілкул злякався можливої зустрічі з патріотами і не приїхав на Агрегатний завод

12.09.2017 16:20
Вілкул злякався можливої зустрічі з патріотами і не приїхав на Агрегатний завод

Сьогодні, 12 вересня, у рамках своєї політичної агітації одіозний нардеп Олександр Вілкул мав приїхати на Дніпропетровський агрегатний завод аби поспілкуватися із колективом підприємства. Проте сумновідомий опозиціонер на зустріч із працівниками заводу так і не дійшов. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зазначимо, що представників робочого колективу підприємства заздалегідь попередили про необхідність бути на роботі «чистими і опрятними» і «висловлювати підтримку захиснику і надії» - Вілкулу-молодшому.

Зустріч мала відбутися у зв'язку із звільненням близько 500 осіб на підприємстві задля "оптимізації виробництва". Вілкул мав заспокоїти обурених працівників та скинути усю провину на владу, яка "душить" економіку та машинобудування зокрема, не дозволяючи заводу торгувати із Росією.

Окрім примусово загнаних на захід робітників, поспілкуватися із народним депутатам прийшли і активісти кількох громадських організацій, серед яких було й громадське формування "СІЧ-ЗАХИСТ". Незважаючи на такий ажіотаж навкруги запланованої зустрічі, Олександр Вілкул вже традиційно у останній момент вирішив не з'являтися на люди, якщо там не будуть виключно його прихильники.

Присутні активісти засмутилися, що не змогли побачитися з політиком та поставити йому кілька гострих та актуальних питань, що хвилюють громадськість. А таких у патріотів-дніпрян до нардепа-сепаратиста накопичилось немало. Відтак небайдужі городяни пообіцяли, що обов'язково завітають на чергову "зустріч з виборцями" криворізького нардепа наступного разу.

"Це не вперше пан Вілкул відмовляється бачитися та спілкуватися з патріотично налаштованими активістами. І завжди вибирає один вихід - ганебно втекти. Звичайно, штовхати гучні промови та пускати дим в очі нагнаному електорату багато розуму не треба. Цікаво, скільки ще він проведе "вдалих" зустрічей, поки зрозуміє, що він небажана особа в нашому місті", - зазначив голова ГФ  "СІЧ-ЗАХИСТ" Кирило Харахулах.

Нагадаємо, Олександр Вілкул вже ганьбився з агітаційними заходами, та через безвихідь вшивався через задній прохід Будинку культури Машинобудівників. Також нардеп не вперше помічений у невдалих піар-акціях то з пам’ятниками, то з привітальними листівками. Так, Вілкул був висміяний на День міста через те, що роздавав на Набережній гумові вироби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...