App Store Google Play

Нове місце на спортивній карті України: у Межовій відкрили стадіон

11 Вересня 13:00
Нове місце на спортивній карті України: у Межовій відкрили стадіон

У Межовій запрацював реконструйований стадіон, який близько 30 років був у занедбаному стані. Такий подарунок межівчанам до 60-ї річниці селища зробили депутати обласної ради та обласної влади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес службу Дніпровької міської ради. 

Новий стадіон включає в себе місць на 1,5 тисячі відвідувачів, нове поле, бігові доріжки - все для яскравих перемог та змагань з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, тенісу, стрибків у довжину та метання ядра.

Саме Межівський район робить значний внесок у спортивні досягнення Дніпропетровщини. Тут виховуються одні з найсильніших пауерліфтерів регіону та України, зокрема срібний призер України Віталій Пізняк. А також срібні призери області по футболу та бронзові з фут-залу, і одна з найсильніших дівчат області – срібна призерка з вільної боротьби Сніжанна Дрюк та багато інших. Через брак фінансування роботи тут тривали майже 5 р., остаточно взялись за будівництво об’єкту в останні 2 роки. Загальна вартість реконструкції – близько 9,5 млн грн. коштів з обласного бюджету.

Новий стадіон відкриває гарні можливості для місцевої молоді. Відтепер учні СШ № 2 зможуть у гідних умовах займатись фізкультурою, вихованці ДЮСШ – удосконалювати  майстерність у грі з футболу, волейболу та легкої атлетики. Місцеві жителі отримали можливість займатись спортом на свіжому повітрі. Також тут будуть проходити різноманітні святкові події, як то День селища, державні та місцеві визначні події.

Адміністративні будівлі на стадіоні оснащені душовими та приміщеннями для суддів, тут повністю замінили системи водовідведення та каналізації.

На відкриття завітав радник голови Дніпропетровської обласної ради Володимир Бондарчук, який передав вітання межівчанам від голови облради Гліба Пригунова та всього депутатського корпусу.

«Децентралізація відкриває багато можливостей для громад, вони стають самостійними фінансово та заможнішими. Це вже другий стадіон, який ми відбудували для жителів Межівського району.  Скоро тут також запрацює нова школа та дитячі садки, відремонтуються дороги. Вітаю вас з Днем  селища. Бажаю достатку, процвітання та мирного неба над головою», - привітав межівчан Володимир Бондарчук .

«2017-й рік багатий на відкриття нових спортивних об’єктів у регіоні. Лише на фінансування комунальних спортивних закладів з обласного бюджету на цей рік ми виділили близько 80 мільйонів гривень. До кінця року область отримає 15 нових спортивних об’єктів: спортивні площадки, басейни та багато іншого. Впевнений, що відкриття таких об’єктів та стимулювання молоді займатись спортом – «запалить» ще чимало яскравих зірок. Юним спортсменам бажаю нових яскравих перемог та натхнення у досягненні спортивних висот», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...