App Store Google Play

Дніпряни протестують проти гастролей російського актора-сепаратиста

11.09.2017 19:30
 Дніпряни протестують проти гастролей російського актора-сепаратиста

Патріотичні дніпряни протестують проти гастролей російського актора Костянтина Райкіна, виступ якого заплановано 16 листопада в палаці культури Машинобудівників.

 У 2000 році актор з радістю підтримав кандидатуру Путіна на посаду президента РФ, і того ж року виступив у підтримку дій по кривавому розгрому Чечні. У 2014 він тішився анексією Криму  і радів смерті одного з перших українських військових, якого застрелили двома вистрілами в серце.

Дніпряни, яких обурило те, що дніпровський палац культури надає відвертому українофобу залу для спектаклю, завітали до керівництва закладу, аби передати їм письмове звернення.

В той час, як внаслідок російської агресії на Сході України майже щодня гинуть українські військові та добровольці, як держава-загарбниця веде інформаційну війну проти України,  організація виступів Райкіна в Україні, надання приміщень і технічних можливостей може бути розцінена як сприяння російській пропаганді.

Представники патріотичних об’єднань та ветерани-атовці наголошують на тому, що в разі, якщо концерт Райкіна таки відбудеться, реакція дніпрян може бути жорсткою.

Наразі, як повідомили учасники зустрічі, реакція керівника ПК Машинобудівників на звернення є далекою від адекватної.

Адіміністрація закладу, яка принципово відмовляється спілкуватися українською і має в своєму кабінеті цілий набір прапорців різноманітних політичних сил – на будь-який випадок -  не бачить нічого поганого у виступі путінського агітатора в своїх стінах і наполягає на тому, що концерт Костянтина Райкіна є фінансово-прибутковим для ПК і для його балансоутримувача – Південного Машинобудівного заводу.

Активісти дали організаторам заходу тиждень для відповіді на звернення та прийняття рішення про можливість виступу російського пропагандиста у Дніпровському Палаці культури.

Як відомо, цей «заклад культури» не вперше опиняється в епіцентрі скандалу. Взимку цього року ПК Машинобудівників надав приміщення для проведення зустрічі з дніпрянами відомому прихильнику «руского міра» Олександру Вілкулу, при цьому обмеживши доступ до зали патріотам, які прийшли висловити свою громадянську позицію.

Народний депутат Андрій Денисенко вже заявив про свою готовність разом із колегами зробити депутатське звернення до Кабміну та Національної космічної Агенції України щодо відповідності займаної посади керівником ПК Машинобудівників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...