App Store Google Play

Актори Дніпровського театру «Віримо» позмагаються за менторську підтримку у фіналі українсько-британського проекту

08.09.2017 18:30
Актори Дніпровського театру «Віримо» позмагаються за менторську підтримку у фіналі українсько-британського проекту

Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо» увійшов до фіналу програми «Taking the Stage 2017», тому має шанс отримати  менторську підтримку від українських та британських театральних режисерів та грант у розмірі 30 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку проекту.

Відповідно до умов першого етапу програми «Taking the Stage 2017», режисери та українські театри надіслали спільну заявку на постанову вистави за темою «Межі та кордони».

«Цьогоріч ми отримали 42 заявки від 32 театрів (драматичних, лялькових і дитячих), з яких 21 державний та 11 приватні. Серед них обрали 12 фіналістів-конкурсантів», - зазначили організатори.

Три заявки надійшло з Дніпра, але до фіналу увійшов лише театр «Віримо», художнім керівником якого є Володимиром Петренко. Актори покажуть виставу британського драматурга Філіпа Рідлі «Брокенвіль».

6 та 7 жовтня 12 цьогорічних театрів-фіналістів з усієї України покажуть ескізи запропонованих вистав в рамках міні-фестивалю, що відбудеться в Київському Довженко-Центрі.

За результатами показів, з 12 фіналістів журі обере трьох переможців, які отримають менторську підтримку від українських та британських театральних режисерів, гранти у розмірі 30 тисяч гривень у бюджет майбутніх постановок, ліцензії на постановки обраних ними літературних творів та промо-підтримку майбутніх прем’єр.

При оцінюванні аплікацій експертна група брала до уваги кілька параметрів, як творчих так і технічних. Серед основних пунктів, які вплинули на остаточне рішення, такі, як: переконливість обраних режисерських жанрів, стилістичних підходів, образних концептів для тих чи інших текстів; мотивація в отриманні нового досвіду; розкриття теми конкурсу «Межі та кордони»; співмірність творчих та технічних можливостей театру та заявленої режисерської концепції.

Нагадаємо, що Дніпровський молодіжний театр «Віримо!» презентував новий спектакль про переосмислене історичне минуле.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...