App Store Google Play

Заняття з англійської мови розпочала нова група АТОвців

07.09.2017 16:40
Заняття з англійської мови розпочала нова група АТОвців

Розпочалися заняття з англійської мови у новій групі АТОвців. Хлопців навчають за інноваційними методиками, акцент – на вмінні вільно розмовляти. Безкоштовні курси для демобілізованих організовує ДніпроОДА вже третій рік поспіль – за цей час англійській навчилися близько трьох сотень бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«ДніпроОДА допомагає АТОвцям адаптуватися до мирного життя – хтось хоче змінити професію, інші – поліпшити знання у різних галузях. Тому з 2015 року організовуємо для демобілізованих бійців безкоштовні ІТ-курси та заняття з англійської. Загалом за два роки знання іноземної покращили майже 300 АТОвців», – зазначив Валентин Резніченко.

У двох новостворених групах – 20 студентів. Заняття проходитимуть тричі на тиждень у центрі іноземних мов English Time у Дніпрі. Атмосфера – жвава та дружня. По суботах спілкуватимуться з носієм англійської із США.

«Хоч вивчав англійську і в школі, і в інституті, та залишилося багато прогалин – важко змусити себе почати розмовляти. Думаю, на курсах зможу навчитися і цьому», – розповів Анатолій Гирка.

За 36 занять студентів навчать не тільки граматиці та вимові, головне – вони зможуть нарешті заговорити англійською.

«За весь курс студенти зможуть вивчити близько трьох тисяч нових слів. – Розповіла викладач Анна Манжула. – Намагаємося урізноманітнити заняття, щоб хлопці навчалися із задоволенням – тоді й результат буде відмінним».

Після закінчення курсів хлопці отримають сертифікат відповідного рівня – все залежатиме від того, як вони складуть тести.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...