App Store Google Play

Заняття з англійської мови розпочала нова група АТОвців

07.09.2017 16:40
Заняття з англійської мови розпочала нова група АТОвців

Розпочалися заняття з англійської мови у новій групі АТОвців. Хлопців навчають за інноваційними методиками, акцент – на вмінні вільно розмовляти. Безкоштовні курси для демобілізованих організовує ДніпроОДА вже третій рік поспіль – за цей час англійській навчилися близько трьох сотень бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«ДніпроОДА допомагає АТОвцям адаптуватися до мирного життя – хтось хоче змінити професію, інші – поліпшити знання у різних галузях. Тому з 2015 року організовуємо для демобілізованих бійців безкоштовні ІТ-курси та заняття з англійської. Загалом за два роки знання іноземної покращили майже 300 АТОвців», – зазначив Валентин Резніченко.

У двох новостворених групах – 20 студентів. Заняття проходитимуть тричі на тиждень у центрі іноземних мов English Time у Дніпрі. Атмосфера – жвава та дружня. По суботах спілкуватимуться з носієм англійської із США.

«Хоч вивчав англійську і в школі, і в інституті, та залишилося багато прогалин – важко змусити себе почати розмовляти. Думаю, на курсах зможу навчитися і цьому», – розповів Анатолій Гирка.

За 36 занять студентів навчать не тільки граматиці та вимові, головне – вони зможуть нарешті заговорити англійською.

«За весь курс студенти зможуть вивчити близько трьох тисяч нових слів. – Розповіла викладач Анна Манжула. – Намагаємося урізноманітнити заняття, щоб хлопці навчалися із задоволенням – тоді й результат буде відмінним».

Після закінчення курсів хлопці отримають сертифікат відповідного рівня – все залежатиме від того, як вони складуть тести.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...