App Store Google Play

В трьох селищах Криничанського району вперше за десятки років відремонтували центральні вулиці

07.09.2017 15:40
В трьох селищах Криничанського району вперше за десятки років відремонтували центральні вулиці

В Криничанському районі вперше з радянських часів капітально ремонтують дороги. Цього року оновили центральні вулиці сел Кринички, Зоря та Затишне. У селі Болтишка роботи ще ведуться. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Дороги області не ремонтувалися роками. В маленьких населених пунктах не вистачало фінансування інколи навіть на латання ям. Цього року по всій Дніпропетровщині капітально ремонтуємо 160 шляхів. Оновлюємо й чотири вулиці Криничанського району», – розповів Валентин Резніченко.

Новий асфальт отримала вулиця Героїв Чорнобиля в Криничках. Раніше на головній артерії селища, де знаходяться школи, дитячі садочки, лікарня, стадіон, були суцільні ями. Ні ходити, ні їздити було неможливо, кажуть місцеві.

«Дорога була страшна. Коли вулицю почали ремонтувати та зрізали верхній шар, то вона була для нас ідеальна порівняно зі старою. А коли уклали новий асфальт, шлях для водіїв став як в Європі. Таке ми бачили тільки по телевізору», - поділився мешканець селища Віталій Яценко.

Разом з відремонтованою дорогою по вулиці Лесі Українки село Зоряотримало нове життя. Діти не можуть натішитися сучасним шляхом, весь вільний час катаються на роликах, велосипедах та скейтах. Невдовзі в селі вперше за 20 років з’явиться крамниця.

«Зробили дуже хорошу дорогу в самому центрі. Ми вирішили відкрити магазин. Тут в нас будуть і продукти, і господарчі товари, щоб мешканцям було зручно» - розказала приватний підприємець Олена Кірієнко.

Кардинально змінилася також дорога провулку Шкільний в Затишному. Це головний в’їзд у селище, який з’єднує всі його чотири вулиці. До того ж там знаходиться школа та амбулаторія.

За словами директора школи Тетяни Зеленської, на дорозі були ями, в яких стояла вода. «До школи діти приходили завжди брудні по коліна. Сьогодні і до нас дійшла цивілізація», - зазначила директор.

«Це гарний приклад для нас, яка повинна бути дорога. Дякуємо команді Резніченка, що зробили нам таку європейську дорогу», - поділився голова сільради Олександр Бугай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...