App Store Google Play

Інспекція на Дніпропетровщині: Резніченко з командою заскочив підлеглих зненацька

07.09.2017 19:30
Інспекція на Дніпропетровщині: Резніченко з командою заскочив підлеглих зненацька

Вчора, 6 вересня, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко разом зі своїм заступником Володимиром Пруцаковим та радником Юрієм Голком під час поїздки, про яку ніхто не знав, проконтролювали процес реконструкції деяких населених пунктів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Юрія Голіка у Facebook.

«Ми побували в Іларіоновому, Підгородньому і Обухівці, де з нуля будуємо три сучасних дитячих садка. Також завітали в Синельникове, де реконструюємо школу №7, а також закінчуємо ремонт ще однієї дороги в Юр'ївці, паралельно реконструюючи школу та будинок культури», - йдеться у дописі.

Зі слів Юрія Голіка, головний висновок - процес перебудови громіздкої державної машини на швидкий і якісний механізм, який даватиме успішний результат, вимагає пекельного терпіння. Люди в районах десятиліттями не бачили реконструкцій, тому звикли до повільного темпу змін та покращень, що не дуже добре.

«Висновки по сьогоднішній звичайній поїздці, про яку ніхто не знав, не зовсім втішні. В районах якість менеджменту в місцевих органах влади вкрай низька. При тому, що приховані резерви є завжди. З точки зору контролю, на всіх етапах ми йдемо ще на один рівень нижче, виконуючи, по суті, те, що не в змозі виконати на місцях, паралельно намагаючись навчити цьому людей», - переконаний Юрій Голік.

Радник голови ДніпроОДА впевнений, що дорогу здолає той, хто йде.

«Ми точно знаємо, як має бути. І точно розуміємо, що для цього потрібно зробити. Чого б нам це не коштувало», - пояснив Юрій Голік.

Нагадаємо, під час підсумків тижня від ДніпроОДА розповіли про відкриття першої в Україні ресурсної кімнати і 51 медіатеки для інклюзивної освіти, ремонт доріг, будівництво нових і реконструкція старих дитячих садів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...