App Store Google Play

Діти Дніпропетровщини відвідають «міста професій»

06.09.2017 20:30
Діти Дніпропетровщини відвідають «міста професій»

Юні мешканці Дніпра, Кам’янського та Кривого Рогу зможуть спробувати себе в якості представників різних спеціальностей – від соціального працівника до рятувальника. Про проект «Місто професій» розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА, інформує Дніпроград.

«Цей проект дасть можливість дітям на деякий час «зануритися» у доросле життя, отримати стилізований паспорт, обрати професію до душі, пройти інструктаж та «влаштуватися» на роботу», - розповіла координатор проекту «Місто професій» у Дніпропетровській області Наталія Кулінська.

Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, діти працюватимуть рятувальниками, пожежниками, футболістами, поліцейськими, лікарями, будівельниками.

Під час гри-роботи діти отримають навички обраної професії та зможуть заробити іграшкові гроші – «гривники», які потім обміняють у «Місті професій» на солодощі або канцтовари.

«Взяти участь може кожна дитина, яка забажає. Жодного попереднього запису не потрібно: учасник підходить до імпровізованого «паспортного столу» і починається гра», - додала Наталія Кулінська.

«Місто професій» працюватиме з 12:00 до 15:00 30-го вересня у Дніпрі в парку Глоби, 1-го жовтня у Кривому Розі в парку Героїв та 7-го жовтня у Кам’янському, там місце проведення уточнюється. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...