App Store Google Play

Дніпровська лікарня №9 отримала сучасне обладнання для виходжування новонароджених

05.09.2017 17:40
Дніпровська лікарня №9 отримала сучасне обладнання для виходжування новонароджених

Дніпровська лікарня №9 отримала дві відкриті реанімаційні системи, дефібрилятори, кувез, апарат штучного дихання. Це та інше сучасне обладнання для виходжування новонароджених передали французькі благодійники. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, це вже 23 партія гуманітарної допомоги з Франції лікарням Дніпропетровщини, передає Дніпроград. 

«Вже два роки поспіль лікарні Дніпропетровщини отримують гуманітарну допомогу з Франції. Поставка сучасного обладнання та меблів – результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна», – розповів Валентин Резніченко. – Нині надійшов 23-й вантаж благодійної допомоги, його направили до дніпровської лікарні №9».

Щороку у дніпровській лікарні №9 народжується зо три тисячі малюків. Близько 200 з них потребують інтенсивного виходжування, розповіла заступник головного лікаря Ольга Колобова.

«Ми вперше отримуємо таку гуманітарну допомогу. Обладнання вкрай необхідне для наших маленьких пацієнтів, адже у нас народжують жінки з патологіями, зокрема, вадами серця та цукровим діабетом. Ми завжди маємо бути готовими до пологів, іноді – передчасних», – зазначила вона.

Благодійники з Франції передали апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятори, кувез, відкриті реанімаційні системи для немовлят. Останні регулюють температуру тіла новонародженим.

«Останній раз отримували подібне обладнання 15 років тому, за цей час воно застаріло. Дуже вдячні за поставку нового устаткування – воно якісне та сучасне. Кувез та відкриті реанімаційні системи створюють комфортні умови для виходжування недоношених малюків, тут підтримується необхідна вологість та температура повітря», – зазначив завідувач відділення новонароджених дніпровської лікарні №9 Олександр Мухачов.

Лікарня поповнилась також ліжками та матрацами, приліжковими тумбами і столиками для харчування, кушетками, кріслами, вагами для немовлят, інвалідними візками.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс, яка кілька років тому переїхала до Франції з Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....