App Store Google Play

Після реконструкції павлоградський міст через річку Вовча стане зручним і безпечним для пішоходів

04.09.2017 14:40
Після реконструкції павлоградський міст через річку Вовча стане зручним і безпечним для пішоходів

Нарешті пішохідний міст в Павлограді, який з’єднує середмістя з парком відпочинку, стане зручним і безпечним для пішоходів. Після реконструкції він буде завдовжки 80 метрів, завширшки – три. Його висоту знизять, а для людей з обмеженими можливостями змонтують пандуси й додаткові перила. Усі роботи мають завершитися до кінця 2017-го. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Цьогоріч пішохідний міст у Павлограді святкує 55-річчя. За цей час він став аварійним і потребував докорінної реконструкції. ДніпроОДА взялася за справу, – розказав Валентин Резніченко. – Покращуємо якість життя мешканців кожного населеного пункту. Таке завдання перед владою в регіонах ставить Президент України Петро Порошенко».

Міст у Павлограді сполучає центр з житловим масивом «Шахтобуд» та найбільшою в місті зеленою зоною відпочинку. Прокладали його, коли ще по Вовчій ходили судна.

Нині річка не суднохідна, тому, за проектом, висоту мосту знизять до рівня берега, покриття повністю оновлять, по всій довжині обладнають перила й установлять ліхтарі.

«У місцевому бюджеті коштів на такий об’єм робіт немає. Тому ми розробили проект реконструкції і подали його на розгляд до ДніпроОДА – нас підтримали. Наразі міст реконструюють обласним коштом, – зауважив мер Павлограда Анатолій Вершина. – Споруда буде зручною для кожного: і для пенсіонерів, і матусь з дітьми, і інвалідів». 

Міст буде залізобетонним і спиратиметься на берегові й проміжні опори. По ньому не пересуватиметься транспорт – виключно пішоходи. Для людей з особливими потребами облаштують пандуси та додаткові поручні.

«Міст був у такому стані, що ходити по ньому було страшно. Сходи напівзруйновані, весь хитається. Йдеш – і боїшся. То добра справа, що заходилися його реконструювати», – упевнений місцевий житель Микола Пахомов.

Мешканець Павлограда Володимир Ларкін бачить майбутній міст таким: «Хочеться, щоб він був перш за все безпечним. По мосту можна швиденько дістатися до парку: у ньому пройшло моє дитинство, тепер відпочиваю там з онуками. Його ремонт – то правильне рішення, це слід було зробити давно», – вважає чоловік. 

Наразі підрядники вже залили підпірні стінки для пандусів, незабаром розпочнуть демонтаж старого мостового переходу.

«Йдемо за графіком. Усі роботи маємо завершити до кінця 2017-го, – розказав підрядник Анатолій Бойко. – Новий міст буде набагато кращим за свого попередника, як-то кажуть, зроблений з розумом».

Нагадаємо що цей міст оновлюють вперше за півстоліття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...