App Store Google Play

У Дніпрі відкрили кузню патріотів

02.09.2017 19:00
У Дніпрі відкрили кузню патріотів

Сьогодні, 2 вересня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття Молодіжного центру «Кузня української інтелігенції». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Створення нового молодіжного простору ініціювали студенти історичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара. Вони перетворили пусту кімнату з голими стінами на сучасний затишний куточок для активної молоді міста. 

"Ми наповнили залу сучасною технікою, книжками, сидіннями. Тепер в цій кімнаті можна корисно проводити час. Ми встановили проектор, тому молодь зможе гуртом збиратися і дивитися фільми, футбол на великому екрані чи проводити тренінги. Зрештою, це місце, де люди зможуть обмінюватися ідеями і потім втілювати їх в життя", - розповів куратор проекту Гліб Стрижко.

Також молодіжний центр містить сучасну бібліотеку в якій близько 400 книжок. Серед них є екземпляри, особисто підписані авторами. Кузня працюватиме щодня з 14:00 до 22:00.

"Ми запрошуємо усіх, кого зацікавив наш молодіжний центр. Будь-хто зможе провести тут свій захід, лекцію, тематичний вечір або ж просто прийти відпочити. Вже у понеділок запрошуємо пограти у «Мафію», а у п'ятниці відбудеться кіновечір", - розповів Стрижко.

Нагадаємо, за ідеєю засновників "Кузні української інтелігенції" лейтмотивом всіх заходів повинно стати утвердження українських ідей серед молоді. Заклад дозволить молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявити всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки та бізнесу. Центр організовуватиме культурний відпочинок і різноманітну діяльність молоді у вільний час, щоб дати можливість кожному освоїти сучасні способи використання вільного часу і допомогти стати цікавою, корисною і активною людиною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...