App Store Google Play

Масова бійка у Кривому Розі: в епіцентрі подій обурені водії таксі

02.09.2017 13:30
Масова бійка у Кривому Розі: в епіцентрі подій обурені водії таксі

У п'ятницю, 1 вересня, у Долгинцевському районі Кривого Рогу відбулася масова бійка між водіями таксі та працівниками приватної охоронної фірми. Очевидці кажуть про вистріли з автоматів Калашникова. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Пеший Криворізький.

До будівлі, де розташована одна з криворізьких служб таксі, приїхала група водіїв для того, щоб обговорити умови праці.

Таксисти невдоволені низьким тарифом на пасажирські перевезення. Хвилювання почалися через підвищення вартості палива.

Між приїхавшими до офісу таксокомпанії водіями та представниками служби охорони виник конфлікт, «вирішити» який прибула група молодих людей спортивної статури у чорних масках.

Між чоловиками зав'язалася бійка, під час якої два водія таксі отримали поранення в обличчя.

За словами очевидців, щоб вгамувати таксистів, працівники приватної охорони, закриваючи обличчя масками, застосували зброю, яка виглядала як автомат Калашникова.

Поліція відхиляє факт застосування вогнепальної зброї, посилаючись на відсутність вагомих доказів цього.

До місця бійки дуже швидко прибули колеги таксистів. Це змусило представників охоронної служби, що вступили в бійку з таксистами, ретирувати.

Охоронці сховалися в приміщенні служб таксі і спостерігали за подальшим розвитком подій з вікна, як стверджують очевидці.

Почувши переговори таксистів по рації, до місця події по вулиці Дніпропетровського шосе, 34 прибула дюжина екіпажів патрульної поліції. Поліціянти загородили шлях таксистам і не пускали їх в офіс служби таксі для запобігання розвитку конфлікту.

Врегулювати ситуацію прибув начальник Криворізького відділу Національної поліції в Дніпропетровській області Роман Ткаченко.

Ткаченко вислухав позиції таксистів, аі через чотири години вийшов представник компанії, який повідомив, що відкритий для діалогу і готовий піти назустріч протестуючим. 

Потерпілим під час бою було запропоновано скласти письмові заяви в поліцію, після чого правоохоронці займуться розслідуванням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...