App Store Google Play

Діти воїнів повернулися з мандрівки до Польщі

02.09.2017 09:45
Діти воїнів повернулися з мандрівки до Польщі

Семеро дітей бійців з Дніпропетровщини, які знаходяться у зоні ведення війни на Сході України, повернулися з закордонного відпочинку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

Безкоштовну поїздку до Польщі організував Інвестиційно-інноваційний центр при ДніпроОДА.

«Наш центр займається залученням іноземних інвестицій та співпрацею з міжнародними організаціями. Відпочинок дітей ми організували з нашими партнерами – благодійною асоціацією «Ротарі клуб». Діти повернулися щасливими та радісними, отже ми працюємо не дарма», - зауважив директор центру Олександр Коломійцев.

«Я такий радий, що повернувся додому, скучив за мамою. В Польщі було дуже цікаво. За цей час навчився розуміти польську, але говорити поки не можу», - розповів Костя Андрющенко.

«Подорож для малечі повністю безкоштовна – витрати на себе взяла польська сторона. Всього з України до Польщі відправилися 25 дітей загиблих АТОвців та бійців, які зазнали важких поранень та мають статус інваліда. Ми хотіли, щоб дітлахи поспілкувалися, відпочили, подивилися світ», - розказала президент Ротарі клубу «Дніпро-Регіон» Олена Павловська.

«Ми супроводжували дітей з нелегкою долею. Хотілося допомогти їм адаптуватися та забути про пережите. Кожного дня ми займалися з дітлахами, грали та гуляли з ними», - розповіла психолог Оксана Прокопенко.

«За кордон Лєра поїхала вперше. Я дуже вдячний організаторам за таку можливість. Донька настільки щаслива, що від емоцій в неї перехоплює дух», - поділився батько дитини Михайло Ткачук.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...