App Store Google Play

У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

31.08.2017 17:00
У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

У Дніпрі запустять електронний квиток на єдиній всеукраїнській платформі. Про це під час прямої трансляції на власній сторінці у Facebook розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Проект надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки.

«Проблема, яка вирішувалася до цього часу, стосувалася вироблення одного-єдиного стандарту для 20 міст України. Це дає змогу одним квитком розплачуватися як у Дніпрі, так і в Києві чи Харкові», - стверджує Яніка Мерило.

З її слів, Міністерство інфраструктури разом зі своїм партнером Європейським інвестиційним банком надіслали рекомендації до реформи електронного квитка і надали свого консультанта. Ним виявився колишній керівник Міністерства інфраструктури Угорщини, який має значний досвід та пропозиції.

«Після тригодинного круглого столу, Європейський інвестиційний банк згодився надати фінансування для створення єдиної платформи. Залишилося визначитися, якою саме буде картка. Зрозуміло, що вона має розроблятися, адже просто копіювати європейський досвід не ефективно, його треба адаптувати до місцевих умов», - переконує виконуюча обов’язки заступника міського голови.

Раніше повідомлялось, що у Дніпровському трамвайному маршруті №1 можна придбати проїзний білет за допомогою власного смартфону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...